Instagram/jovi_travel

Život s mužmi nie je vždy iba o tom, čo vidíme vo filmoch. Aj keď ich milujeme, občas nám vedia spraviť na čele nejednu vrásku, či naopak, rozosmiať tak, že ťa bude bolieť brucho. A niekedy nám pri ich správaní neostáva nič iné, iba krútiť očami, pretože ich svet nikdy nepochopíme.

Poďme sa pozrieť na zopár vecí, ktoré na nich nechápeme, no s úsmevom na tvári akceptujeme. Veď čo už s nimi máme robiť, nezmeníme ich, však?

Bývaš s partnerom? Potom by sme tu vedeli napísať celý zoznam vecí, ktoré len tak nepredýchaš, aj keď si sa s nimi už naučila žiť. Za spomenutie stoja ponožky rozhádzané po byte, pretože kôš na bielizeň je zrejme vždy ďaleko, chlpy v umývadle, aj keď tvrdí, že ich upratal, či prázdna krabica od mlieka v chladničke, pretože aj smetný kôš býva od chladničky očividne príliš vzdialený.

Muži sa nikdy úplne nezbavia dieťaťa, ktoré v nich drieme. Preto hrajú videohry, akoby šlo o život, a keď hrajú taký futbal reálne, berú to smrteľne vážne. Poraziť chcú aj malých chlapcov.

Keď sme pri tej detinskosti, všimla si si, čo im príde stále smiešne, bez ohľadu na to, či majú 10, 25 alebo 40 rokov? Otrepané vtipy, grganie, kanadské žartíky, nebezpečné zábavky, ktoré obkukali z internetu či doťahovačky s kamošmi. Kým s nimi netreba ísť na pohotovosť, nad všetkým sa dá mávnuť rukou.

Zaregistrovala si už niekedy rozdiel medzi mužmi a ženami v tom, aké veľké majú sebavedomie? Kedysi o tom koloval vtip, ktorý bol tak pravdivý, až bol smiešny. Ide o to, že keď sa žena postaví pred zrkadlo, vidí najmä nedostatky a to, čo by chcela vylepšiť. Keď sa postaví pred zrkadlo muž, bez ohľadu na to, ako vyzerá, si o sebe myslí, že je veľký frajer.

Aj nad tým sa už len smejeme. Ich sebalásku by nám mohli rozdávať. Nehanbia sa sami pochváliť, bez ohľadu na to, či ide o vzhľad, šoférske vlastnosti, konto v banke, tanečné pohyby (pri ktorých sa, mimochodom, tvárime, že sú úplne v poriadku, len aby sme im nezlomili srdiečko), kuchárske schopnosti (o tomto by sa dala napísať celá kapitola), …  aj ty si sa pousmiala, keď si si pri tom predstavila toho svojho?

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating