instagram/joancarolphotography

Rozchod, klamstvo, nevera… to rozhodne nie sú príjemné vzťahové záležitosti. Veľkú rolu pri nich zohráva aj fakt, akým štýlom tú „facku“ dostaneš. Je rozdiel, či ti chlap bezcitne bodne nôž do chrbta alebo vášmu koncu predchádza úprimná debata. Záleží to od jeho povahy a vlastností.

Na mužov narodených v týchto 3 znameniach si daj pozor, dokážu zlomiť ženské srdce bez toho, aby ich to na chvíľu trápilo.

Škorpión

Muž narodený v tomto znamení je známy sukničkár, takže je už obrnený voči nejakým hlbším citom, keďže ich vôbec nevyhľadáva. Čo hľadá je dobrodružstvo a vášeň, pozerá na to, aby bol vždy vo všetkom víťazom iba on.

Ide si za svojím nech sa deje, čo sa deje. Nezaujíma ho, či budeš doma plakať kvôli tomu, že ťa podviedol. On robí, čo chce a následky sú už vedľajšie. Prečo by sa ti mal ospravedlniť za to, že sa s tebou už nudil?

Kozorožec

Chlap narodený v znamení Kozorožca už na prvý pohľad pôsobí chladne a nezaujato. Zlomiť ti srdce môže jeho nevera, pretože partnerky rád strieda a ich osobné vnútorné pocity ho naozaj nezaujímajú. Je to skôr človek, ktorý sa riadi rozumom ako citmi.

Nemá potrebnú dávku empatie na to, aby sa vžil do situácie niekoho, komu ublížil. Jednoducho sa pozerá iba na seba a všetko, čo zničil nechá bez obzretia za sebou.

Vodnár

Vodnár, podobne ako Kozorožec, pôsobí na ľudí ako chladný a bezcitný človek. Od pravdy to nemá ďaleko. Svoje emócie neprejavuje a rovnako tak ani nehľadí na emócie niekoho iného. Doslova je mu jedno, ak ti ublíži, pretože je voči vzťahovým veciam ľahostajný.

Je to komplikovaný človek, pri ktorom budeš musieť mať pevné nervy a nenechať si jeho ľadovým srdcom zničiť vieru v lásku.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy