Pexels/Monstera

Ženy sú vo svete tie citlivejšie, láskavejšie a nežnejšie. Muži sú skôr tí drzí, nevychovaní a hrubí. Často od žien po milovaní odchádzajú bez pozdravu a ony nevedia prečo. Najčastejšie je to však spôsobené tromi dôvodmi.

Nechce žiadne záväzky

Je to tak. Chlapi dokážu fungovať aj bez toho, aby mali vzťah. Môžu sa so ženou vyspať a nič ku nej necítiť. Pokiaľ je teda muž nastavený na to, že nechce žiadne záväzky, po milovaní, aj keď bolo skvelé, nechá ženu v posteli samu. Nezáleží mu na nej.

Nechce si k sebe pripútať nikoho, pretože už dopredu vie, že by to nebolo úprimné. Títo muži časom prídu na to, aké je perfektné sa k niekomu pritúliť a byť s ním v posteli, avšak dovtedy zlomia srdce mnohým ženám.

Do ženy sa nezamiloval

Niektoré naivky si myslia, že keď sa vyspia s mužom, ktorého ešte žiadna neskrotila, zamilujú sa práve do nej. Tak to však nefunguje – možno iba v ojedinelých prípadoch. Keď muž vycíti, aké má s ním žena zámery, lepšie je pre neho po akte odísť. Nezostáva pri žene, aby jej nedával plané nádeje.

Hoci bude žena smutná, nebude mať zlomené srdce a ani nebude dúfať, že sa jej to nabudúce podarí.

Nič to pre neho neznamenalo

Hovorí sa, že muži vedia oddeľovať lásku a fyzické spojenie. Je to pravda. Práve pre tento dôvod vedia po milovaní odísť a tváriť sa tak, že sa medzi nimi nič nestalo. Síce sa určite niečo stalo, no keď to pre muža nič neznamenalo, chcel si len užiť. Nemá pre neho zmysel zostávať v posteli ženy dlhšie, než by sám uznal za vhodné.

Pokiaľ túžiš po tom, aby po milovaní od teba muž neodišiel, nevyspi sa s ním hneď na prvom rande. Vybudujte si radšej kvalitný vzťah, v ktorom bude vidieť všetky tvoje kvality a lásku. Pokiaľ sa do teba úprimne zamiluje a bude to myslieť s tebou vážne, zostane pri tebe vždy. Neboj sa.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating