pexels.com

Už ako malé dievča si čakala na svojho vysnívaného princa. Hrala si sa s bábikami a predstavovala si si, že si to ty, tá, ktorá kráča v tých krásnych bielych šatách, hoci si ešte nemala potuchy, čo to vlastne znamená.

Pokračovalo to v rokoch, kedy si chodila do školy a začala si sa stretávať s chlapcami v tvojej, alebo vedľajšej triede, no správali sa k tebe čudne. Ťahali ťa za vlasy, kričali na teba rôzne nezmysly a ty si nevedela, čo sa deje. Predsa v rozprávkach sú všetci takí pozorní a sú vykresľovaní ako hrdinovia a ochrancovia.

V pubertálnom veku si si na stenu, alebo do tvojho denníka lepila prvé plagáty a obrázky na ktorých boli hokejisti, futbalisti a hlavne speváci. Páčili sa ti a rada si sa na nich dívala, či už v televízii, alebo v nejakom hudobnom klipe. Je ti už oddávna známe, že vždy ťa zaujímalo to opačné pohlavie. Napokon, stále ostaneme tie princezné, ktoré je potrebné chrániť a vážiť si ich 🙂

31600435912_21e5c62f30_k thoughtcatalog.com

Ale ako tieto skutočnosti ovplyvnili tvoj život? Práve pre tieto spomienky z minulosti, sa nám nežnejším pohlaviam zaevidovalo to, že hľadáme svojho princa. No ako každá z nás vie…. vôbec to nie je také ružové ako sa zdá. Vekom sme prišli na to, že láska je zložitá. Nie je to o tom, že niekde na nás čaká náš princ a napokon všetko dopadne ako v rozprávke. Je to o neustálom spoznávaní sa, chápaní sa a o tom, ako dokážu spolu fungovať dve osoby.

couple-love-people-romantic pexels.com

Nechcem každého hádzať do toho istého vreca. Ale je mi všeobecne známe, že v dnešnej dobe nie je veľa trvalých vzťahov Z TEJ PRVEJ LÁSKY, ako to bolo kedysi, no nevyvraciam fakt, že také neexistujú! Momentálne je veľmi veľa faktorov, ktoré buď vzťah vylepšia alebo pokazia. Denne sa stretávaš s ľuďmi v škole, v práci alebo kdekoľvek inde, no nikdy nevieš na sto percent, akí naozaj sú. Aj keď stretneš chlapca alebo muža, s ktorým ti je super, máte podobné záujmy, objíma ťa, chráni ťa, pomáha ti, tak stále narazíte na problém, ktorý je potrebné vyriešiť. Samozrejme, niektoré už nevyriešiš.

Som veľmi rada, že existuje niečo ako láska. Je to obdobie, v ktorom si šťastná a nemenila by si nič na svete za to, aby to skončilo. No niekedy sa to stane. Vtedy si určite povieš, že si už nájdeš toho pravého a neoddáš sa každému, kto na teba bude milý, no v tom momente ešte nevieš, čo ťa vlastne čaká. Každý vzťah je o chápaní toho druhého. Aj keď nemáte spoločné aktivity, musíte sa buď prispôsobiť alebo nájsť nejaké, ktoré budú spoločné. Prečo by si mala zahodiť vzťah, v ktorom si šťastná? Pretože on nemá rád nakupovanie? Pretože ty nemáš rada výlety do hôr? Spojte to! Pracujte na svojom vzťahu.

Keď sa v jeho objatí cítiš bezpečne, milovaná, ak si ťa váži, ak spolu komunikujete a ty v srdci cítiš, že on je ten pravý,  (až na menšie nedostatky)……nechci to meniť, nehľadaj ďalej tvojho PÁNA BOŽSKÉHO, pretože neexistuje. Nikto nie je dokonalý, no keď ťa niekto miluje, vždy si nájde cestu k tvojmu srdcu 🙂     

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating