Drahá moja, áno viem. Zajtra. 14 . február.

Vždy som Valentín vnímala ako tupý sviatok, plný gýčových srdiečok, plný červenej farby (ktorú neznášam) a skvelo vyhovujúci marketingu. Či už som bola zadaná, či nezadaná, nikdy som mu nepripisovala extrémnu váhu. Tento deň nie je ničím výnimočný ako tie ostatné. To si pamätaj i ty. Zajtra je deň, kedy môžeš opäť niečo nové skúsiť, zažiť. Je to deň, kedy nemusíš stráviť večer so slzami v očiach pri romantickej komédií. Je to deň, ktorý je len tvoj. Uži si ho. Poteš niekoho, pozvi vzácnu osobu v tvojom živote do reštaurácie, choď si zabehať, či zacvičiť, cestuj, študuj, zájdi na dobrý drink, smej sa a buď úprimne šťastná!

Zaľúb sa do seba. Znova. Nesebeckou láskou. Kedy naposledy si žila s láskou v srdci ku samej sebe? Tie neustále výčitky v hlave, hodiny strávené premýšľaním čo zlé si urobila ti nepomôžu. Ani dnes, ani zajtra. Nikdy. Je čas milovať samú seba. Pretože jedine vtedy môžeš milovať niekoho iného, ak budeš milovať seba.

zdroj: http://www.godandman.com/

Byť nezadaná neznamená byť nemilovaná, nepekná a smutná. Byť nezadaná znamená žiť svoj život a nepriamo sa pripravovať na život po boku niekoho, kto ťa bude milovať, ctiť a chrániť. Byť nezadaná znamená modliť sa vo vnútri za budúceho partnera a do budúcna byť skvelou ženou, pretože ako nezadaná a samostatná žena naberáš každý deň nové skúsenosti, ktoré ťa vyformujú ako úžasnú osobnosť. Nikdy prosím nebuď smutná, ak si myslíš, že si sama alebo opustená. Máš okolo seba skvelých ľudí, ktorí ťa milujú, ktorí ťa podporujú a sú tu pre teba.

Využi tento deň milovaním samej seba a milovaním druhých. Či už malou pozornosťou, či už sa chceš niekomu poďakovať. Urob to. Miluj. Zajtra je deň zaľúbených a ty si zaľúbená. Istým normálnym spôsobom do seba, do svojho života i do iných. Miluješ svoj život a si doňho zaľúbená! 

Drahá, prosím. Zajtra žiadne opuštáky, zlá nálada, sebaľútosť a smútok. Zajtra je nový deň, nová šanca. Opäť raz môžeš niečo dokázať, niečo nové zažiť. Nedovoľ, aby bolo tvoje srdce zatrpknuté. Nedovoľ, aby si si stavala okolo seba múry a pálila mosty tým, ktorí chcú priniesť do tvojho života niečo nové a pekné.

Miluj lásku. Oslavuj ju. Raz príde. A bude to nezabudnuteľné! 

🙏 #citat #nadnes

A post shared by Odzadu.SK (@odzadu) on

 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.