Vek je len číslo a o týchto dámach to platí dvojnásobne. To, že štýlové sú len mladé ženy je hlúposť. A tieto dôchodkyne, ktoré majú šmrnc, charizmu a ešte aj krásne handry, sú dôkazom.

Daphne Selfe

Najstaršia modelka sveta má 89 rokov a vek pre ňu nie je žiadnou prekážkou. Dĺžkou svojej modelingovej kariéry sa zapísala aj do Guinnessovej knihy rekordov. Nesmierna charizma, mladistvý vzhľad a elegantný štýl- to je presne Daphne Selfe, ktorá odmieta akékoľvek plastiky a hovorí, že na oddych má ešte čas.

View this post on Instagram

WHAT NEW ADVENTURES? At the beginning of a New Year I always like to review the last. Looking back over the last year what are you grateful for? I’m grateful that I’m still modelling and in demand. I’ve done some fabulous jobs, met amazing people, worn beautiful clothes and visited new places. I’ve been able to be useful and contribute – I particularly love mentoring my Model Family (students who have taken my online courses). I’ve socialised with friends, seen art in many forms and had the support of my family and community. My curiosity is……… to continue reading click on the link: http://www.daphneselfe.com/what-new-adventures/ Looking back over the last year what are you grateful for and what are your goals and dreams for this year? Any adventures planned? Do let me know in the comments as I’d love to know. PS: I shall be running my 4 week online Confidence Course in January – Be Confident – Feel Beautiful. Find out more in my link in my profile and make sure you receive the details. #beyourownselfe I wish you joy, peace, health & happiness and for you to be the best you you can be in 2018 Wearing Prada Everlasting Grace Harpers Bazaar Netherlands #whatnewadventures @mrferryvandernat #ferryvandernat @bazaar_nl #bazaarnetherlands #everlastinggrace @roelschagen @jamesoxleyhair @emmareganmakeup #daphneselfe

A post shared by Daphne Selfe (@daphneselfe) on

Linda Rodin

Neskutočná charizma, červený rúž a okuliare. To je 60tnička Linda, ktorá hovorí, že je krásne starnúť, že odmieta plastiky a že používa len denný krém, aby jej život bol vidieť na jej tvári. Bývalá modelka 60tych rokov a stylistka preferuje kreatívny minimalizmus a jej štýl sme si hneď zamilovali!

Beatrix Ost

78 ročná Beatrix je spisovateľka, umelkyňa a ambasádorka mieru. O svojom štýle hovorí ako o svojom poznávacom znamení a tvrdí, že by sme mali nosiť to, čo chceme a v čom sa cítime dobre. Beatrix je svojimi názormi naozaj inšpiratívnou ikonou a preto pridávam aj video, kde hovrí o tom, prečo byť sama sebou. Taktiež pridávam jej motto:„In your body is a good place to be.“ 

Iris Apfel

Má 96 a hovorí si najstaršia tínedžerka na svete. Iris hovorí, že viac je viac a menej je nuda. Toto platí na jej štýl, ktorý je extravagantný a plný farieb. Biznismenka, dizajnérka a New Yorská ikona je svojská dáma, ktorá je neustále aktívna a ako sama hovorí, ešte chce toho veľa stihnúť.

 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.