Toto je typ muža, ktorého si zaslúžiš. Je to presne ten, ktorého potrebuješ. Je to presne ten, ktorý sa bude správať podľa toho, ako sa k nemu budeš správať aj ty. 

Zaslúžiš si len takého muža, aká si aj ty. Ak sa neustále správaš povýšenecky, drzo a nevážiš si nikoho, nemôžeš čakať, že niekto iný si bude vážiť teba. Taktiež nemôžeš čakať, že budeš mať muža, ktorý bude na teba dobrý a bude chcieť tráviť s tebou čas. Správaj sa k nemu tak, ako chceš, aby sa k tebe správal aj on. 

Dúfam, že však nájdeš človeka, ktorý nebude musieť premýšľať nad tým, či za to stojíš. Kto bude vedieť, akú máš hodnotu. Dúfam, že raz nájdeš niekoho, koho šťastie bude aj tvojim šťastím a bude chcieť pre teba len to najlepšie. Dúfam, že raz nájdeš niekoho, kto bude chcieť, aby si sa rozvíjala. Kto sa bude zaujímať o to, čo chceš a bude sa snažiť byť tým najlepším partnerom.

Dúfam, že nájdeš niekoho, kto si ťa zaslúži a koho si zaslúžiš ty. Pretože láska je skvelá. Pretože ťa posúva ďalej. Pretože si ju zaslúžiš. 

zdroj: Unsplash/Ana Francisconi

 

Dúfam, že jedného dňa nájdeš niekoho, kto bude tvojim najlepším priateľom, milencom, oporou a aj životným partnerom. Kto si ťa bude vážiť ako seberovnú partnerku. Kto bude rešpektovať tvoje rozhodnutia. Kto ocení každú maličkosť s tebou a každú voľnú minútu. Kto ocení to, kým si a kým sa snažíš byť. 

Dúfam, že si nájdeš niekoho, kto bude rešpektovať tvoje srdce, tvoju rodinu a to, aká si. Dúfam, že jedného dňa príde do tvojho života niekto, kto ti pripomenie, že si zaslúžiš lásku. 

“Nie­kedy veci, ktoré si naj­viac že­láš, sa ne­stanú, a čo ne­ča­káš, sa stane. Ne­viem, nie­kedy stret­neš ti­síc ľudí a ni­jak sa ťa ne­dot­knú. Až príde je­den člo­vek a tvoj ži­vot sa navždy zmení.” – Láska a iné zá­vis­losti

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.