Photo by Devon Divine on Unsplash.com

Byť s nesprávnou osobou neteší asi nikoho z nás. Dnes ti prinášam článok, ako zistíš, že si vo vzťahu s nesprávnou osobou. Ak sa cítiš presne tak, mala by si sa to pokúsiť napraviť alebo aspoň zlepšiť. 

Baran

Vieš, že si s nesprávnou osobou, ak máš pocit, že všetko čo robíš je, že musíš potláčať svoje vlastné myšlienky a pocity. Keď ťa tvoj priateľ skôr drží späť, než aby ťa posúval vpred.

Býk

Vieš, že si s nesprávnym priateľom, ak cítiš pocit žiarlivosti častejšie, ako je zdravé. Pretože tvoj partner nie je schopný ťa uistiť o jeho dôvere.

zdroj: Photo by Toa Heftiba on Unsplash.com

Blíženci

Vieš, že tvoj priateľ nie je pre teba ideálny, ak máš pocit, že žiješ len s upravenou verziou. Že je všetko dokonalé iba „akože“, keď máš pocit, že nežiješ v realite, ale na sociálnej sieti.

Rak

Vieš, že si s nesprávnou osobou, ak máš pocit, že svoje pocity musíš neustále vysvetľovať a niekedy sa za ne ospravedlňovať. Namiesto pocitu, že by ste mali byť k sebe otvorení, sa skrývaš.

Lev

Vieš, že tvoj partner nie je ten pravý podľa toho, ak máš pocit, že byť s ním ťa vyčerpáva namiesto toho, aby si po jeho boku rástla vyššie a vyššie.

Panna

Tvoj partner nie je pre teba ideálny, ak ti tvoj vzťah spôsobuje úzkosť a stres. Si veľmi kreatívna a v práci máš rada, ak môžeš ísť na 100 %, no vzťah ti to nedovolí.

zdroj: Photo by Alvin Mahmudov on Unsplash.com

Váhy

Vieš, že si s nesprávnou osobou, ak máš pocit, že sa musíš znížiť pod úroveň, aby si sa cítila pohodlne. Namiesto toho, aby si sa držala niekoho, kto je na tom podobne ako ty.

 Škorpión

Vieš, že si s nesprávnym človekom, ak sa bojíš svojho priateľa. Ak si od neho držíš odstup a si rada, že ho nevidíš celý víkend. Ale takéto pocity naozaj nie sú tie správne.

Strelec

Vieš, že tvoj partner nie je ideálny, ak všetky tvoje pocity, ktoré vnímaš sú pesimistické, smutné a negatívne. Vzťah ti má prinášať radosť.

Kozorožec

Vieš, že si s nesprávnym partnerom, ak máš pocit, že si nepochopila všetko, čo sa ti snaží povedať. Ak nerozumieš jeho myšlienkam a rovnako to je aj na jeho strane.

zdroj: Photo by ola symolon on Unsplash.com

Vodnár

Vieš, že si s nesprávnou osobou, ak sa cítiš úplne neschopná hovoriť o hlbších a emocionálnych veciach. Máš ťažké chvíle pred sebou a snažíš sa byť zatvorená doma.

Ryby

Vieš, že si s nesprávnym priateľom, ak sa cítiš stratená. Ak sa cítiš vo vzťahu nepotrebná a ako by o teba nemal ani záujem.

 

Zdroj: thoughtcatalog.com

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating