Sarkazmus nie je pre každého, preto mu niekedy ľudia nerozumejú. Ak sa do teba zamiloval sarkastický muž, nebudeš to mať ľahké odhaliť. Môžeš to však zistiť podľa týchto signálov. Vďaka nim si budeš 100 % istá, že sa do teba zamiloval muž, ktorý má sarkazmus rád.

 1. Ukrýva svoje city – vie, aké je to mať zlomené srdce, preto nechce do vzťahu „skočiť“ ihneď. Pri vašich spoločných rozhovoroch sa bude snažiť skrývať šťastie a optimizmus.
 2. Nie je moc dobrý vo flirtovaní – tento muž nevie, aké slová by mal pri flirtovaní používať, preto vtipkuje a je sarkastický. Flirtovanie mu nejde, no ak ťa chce získať, nevyhne sa tomu.
  zdroj: instagram/couplegoals
 3. Nikdy s tebou nenadväzuje očný kontakt – nikdy sa ti nedíva priamo do očí, pretože nechce až zistíš, aký je z teba nervózny.
 4. Dáva ti nepriame komplimenty – vždy, ale naozaj vždy, používa sarkazmus. Jeho komplimenty ťa nepotešia, no rozosmejú.
 5. Nechce pôsobiť zamilovane – nepoužíva romantické frázy a ani klišé vety, ktoré môžeš počuť vo filmoch. Vyjadruje sa k praktickým veciam, pretože nechce pôsobiť emotívne.
 6. Neurobí žiaden vážny krok, dokým si nebude istý, že si zamilovaná aj ty – svoje pocity a vyznanie lásky bude skrývať dovtedy, dokým si tebou nebude istý. Nechce zažiť ďalšie zlomené srdce.
  zdroj: Pexels/cottonbro
 7. Spomína ďalšie ženy – možno si povieš, že chce, aby si si myslela, že sa o teba nezaujíma a chce niekoho iného. V skutočnosti však zisťuje, či si žiarlivá.
 8. Má rozsiahlu neverbálnu komunikáciu –  tento muž ti nepovie priamo, že sa do teba zaľúbil, no bude ti to naznačovať. Ak máš podozrenie, že sa do teba zaľúbil sarkastický muž, sleduj jeho reč tela.
 9. Niekedy sa s tebou nerozpráva – nechce byť ten, kto iniciuje všetky rozhovory. Ak sa s tebou prestal rozprávať, čaká na to, kým urobíš ďalší krok. Preto si od teba drží odstup – zisťuje, či si dosť odvážna na to, aby si to urobila, alebo ti na ňom nezáleží.
Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.