Smutná žena si drží spodnú peru

Urob niečo kreatívne

Akékoľvek činnosti súvisiace s tvorbou môžu mať pozitívny vplyv na tvoju náladu. Maľovanie, písanie, fotografovanie, varenie či čokoľvek iné – vyber si niečo, čo ťa osloví. Kreatívne aktivity poskytujú priestor pre sebarealizáciu a sú skvelým spôsobom, ako sa odreagovať od zlých pocitov.

Žena žmurka
zdroj: Pexels/Yuliya Shabliy

Pozri si niečo, čo ťa rozosmeje

Smiech je vynikajúcim liekom na zlý deň. Vyber si obľúbenú komédiu, vtipné videá alebo si prečítajte vtipné príbehy. Humor môže rýchlo zlepšiť tvoju náladu a uvoľniť napätie.

Urob radosť sebe alebo iným

Ak cítiš, že tvoj deň je naozaj zlý, prečo si ho nevylepšiť malým gestom lásky či pozornosti? Môžeš si kúpiť kvety pre seba alebo niekomu blízkemu, poslať odkaz s povzbudením alebo jednoducho začať príjemný rozhovor s niekým neznámym. Malé láskavosti môžu mať veľký vplyv nielen na teba, ale aj na druhých.

Pusti si energickú hudbu

Hudba má silný vplyv na naše emócie. Vytvor si playlist s pozitívnymi a energickými piesňami, ktoré ťa nabijú pozitívnou energiou. Pokojne si rovno zaspievaj alebo zatancuj, tvoju náladu to zlepší ešte rýchlejšie.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ODZADU SK (@odzadu.sk)

Skús meditáciu

Mediácia a cvičenia na dýchanie sú účinné nástroje na upokojenie mysle. Nájdi si tiché miesto, pohodlne sa posaď a sústreď sa na svoje dýchanie. Meditácia môže pomôcť znížiť úzkosť a napätie, čo prispieva k harmonizácii tvojej nálady.

Dosiahni orgazmus

Môžeš na to ísť sama, no keď si vo vzťahu, pokojne sa vrhni na partnera kedykoľvek počas dňa. Keď dosiahneš vrchol, hneď zabudneš na všetko zlé a budeš sa cítiť lepšie, nabudená a plná energie. Prečo teda nespojiť príjemné s užitočným?

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife