Rande nemusí byť len romantická večera vo dvojici alebo večerná prechádzka po meste. Dnes ti prinášam pár tipov na to, ako si užiť zábavné rande, aj keď je tvoj rozpočet obmedzený.

 1. Bowling. Nie, na rande nemusíte jesť len jedlo a pýtať sa otázky na telo. Môžete sa ísť zabaviť na bowling a súťažiť o to, kto je lepší. Kto prehrá, môže napríklad vybrať miesto, kde sa uskutoční druhé rande.
 2. Túra. Na turistike skvelo spoznáte svoje kondičky navzájom a budete vedieť, či sa viete podporovať. Stačí vybrať deň, kedy bude počasie naozaj krásne a výlet sa môže začať.
 3. Kurzy. Či už pôjde o kurz cudzieho jazyka alebo nejaký umelecký kurz, je to jedno. Keď skončí, môžete si preveriť čo ste sa naučili a skočiť na jedlo. Spojíte príjemné s užitočným, strávite spolu čas a lepšie sa spoznáte.
  zdroj: Photo by Mikail Duran on Unsplash.com
 4. Korčuľovanie. Šport, ktorý sa dá vykonávať v lete aj v zime. Vstup na zimné klzisko nestojí veľa a v lete sú zase odľahlé cesty prázdne (najmä večer).
 5. Múzeum alebo iné vzdelávacie miesto. V niektorých múzeách majú dni, kedy nemusíš platiť vstupné. Ak si to zistíš skôr, môžete zažiť perfektný zážitok. Ak ťa múzeá moc nelákajú, vyskúšaj planetárium.
 6. Piknik. Ak ťa nebaví čakať na jedlo v reštaurácii, vymysli rande vo forme pikniku. Nakúp veľa obľúbeného jedla, nezabudni na pitie a vyber krásne miesto. Romantika zaručená. Budeš mať výhodu, pretože si financie udržíš pod kontrolou.
 7. Plávanie. Iba v tom prípade, ak to obaja viete. Keď je vo vašom okolí jazero, nemusíš nič extra riešiť. Zaplávate si, môžete si dať preteky, zažijete zábavu a strávite spolu krásne rande (večerné plávanie má dvojnásobnú atmosféru).
 8. Párty. Len vy dvaja. Nakúpte jedlo, ktoré zbožňujete, vyberte víno, ktoré vám bude chutiť a film, ktorý ste ešte nevideli. Ak nie si moc spoločenská, verím, že na tejto párty sa ti bude páčiť.
 9. Zápas. Rande si môžete dať aj na mieste, kde sa koná nejaký zápas. Ak je fanúšik hokeja alebo futbalu, o to lepšie. Potešíš ho, že na prvé rande chceš ísť na také miesto a zamiluje sa do teba.

Vyskúšaš niečo z toho?

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.