Určite si už zistila, že muži v posteli radi experimentujú a skúšajú nové veci. Aj keď je každý iný, niečo majú spoločné. Nevedia povedať „nie“ niektorým veciam.

Práve tieto tri veci v posteli nikdy neodmietnu a tajne po nich túžia vždy, keď sa schyľuje k milovaniu.

Uspokojovanie ústami

Nemohla si čakať nič iné. Páči sa to každému jednému mužovi. Uspokojovanie ústami si chlapi užívajú najviac, pretože vtedy venuješ plnú pozornosť jeho pýche a spôsobuješ mu slastné pocity.

Aj keď je to na jednej strane sebecké, neboj sa, on na to určite nezabudne. Pri najbližšej príležitosti ti to urobí najlepšie, ako bude vedieť.

Aby bola žena pri milovaní hore

Väčšinou sa ženy rady milujú naopak. Sú otvorené klasike, pretože im stačí. Chlapi však túžia po tom, aby chcela ísť žena sama od seba hore. Má to pre nich mnoho výhod – nemusia sa až tak snažiť, užívajú si perfektný výhľad na ženské telo a stále sa môžu dívať partnerke do očí.

Niektorým to nie je až tak po chuti, pretože, priznajme si, nie každá žena má super „kondičku“ na to, aby vydržala jazdiť na mužovi niekoľko minút bez prestávky.

Hrubé slová

V mnohých našich článkoch sme prezentovali, že chlapov odrádza to, keď žena nadáva. Nežnému pohlaviu to nepristane. Avšak, pri s*xe je to úplne v poriadku.

Muž miluje, ak jeho priateľka ukáže aj drsnú stránku a to, aká vie byť tvrdá a vzrušená. Daj si však pozor na to, aby to neboli hrubé slová na partnera, no iba vyjadrenie pocitov, ktoré zažívaš.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.