Unsplash/Ryan Jacobson

Raniť ženu by nemal byť cieľ žiadneho muža. Vždy by sa mal snažiť o to, aby jej nikdy zámerne neublížil. Napriek tomu ju raní zakaždým, keď urobí nejakú vec z tohto zoznamu:

 1. Keď jej nepovie pravdu – pri prekvapení je to v poriadku, pretože sa to dá ospravedlniť. No ak jej muž zatajuje veci, ktoré sú dôležité a nikdy jej nepovie pravdu, žene to ublíži, pretože v neho stratí dôveru.
 2. Keď si z nej robí srandu a vtipkuje o veciach, o ktorých by nemal – muž veci berie s ľahkosťou, zatiaľ čo žena berie veci vždy trochu vážnejšie. Vtipy sú povolené, no nie o témach, o ktorých muž vie, že sa ženy osobne dotýkajú a nemá to rada.
  zdroj: Photo by Sunny Ng on Unsplash.com
 3. Keď ju neberie vážne – keď ju muž stále podhodnocuje, neváži si ju a nemá k nej žiadnu úctu. Týmto žene ubližuje, pretože každá rozumná žena túži po tom, aby ju muž rešpektoval a vnímal ako rovnocenného partnera.
 4. Keď neocení jej snahu – žena sa chce mužovi vždy páčiť. Či sú mesiac vo vzťahu alebo sú vo vzťahu už tri roky. Snaží sa, maľuje sa, chodí pekne oblečená, stará sa o seba a stíha aj pracovať. Keď však žena vidí, že celá jej snaha nie je ocenená, cíti sa zle.
 5. Keď ju podvedie – týmto muž najviac raní ženu. Vo vzťahu sú ľudia preto, pretože sa ľúbia a majú si byť verní. Keď muž podvedie ženu, nikdy mu už nebude dôverovať.
  zdroj: Photo by Everton Nobrega from Pexels
 6. Keď sa jej neospravedlní po hádke – ak to bola jeho chyba a podvedome to vie, mal by sa ospravedlniť. Ak to neurobí, žena bude veľmi sklamaná.
 7. Keď jej niečo sľúbi a nedodrží to – každý chlap by predsa mal vedieť dodržať sľub. Keď jej niečo sľúbi a neurobí to, stratí u nej dobrú povesť.
 8. Keď si píše s inými ženami –keď je dôvera vo vzťahu skutočná, žena nemusí mužovi kontrolovať mobil. Ak však zistí, že si píše s inými ženami tajne (alebo sa muž preriekne), ublíži jej to a bude dlho smutná.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating