Unsplash/Natalia Sobolivska

Alfou a omegou zdravého vzťahu je nenudiť sa. Mala by si si dávať pozor na to, aby si ho nenechala upadnúť do stereotypu, pretože potom by celé vaše smerovanie mohlo viesť k rozchodu.

Pripravili sme si pre teba 7 aktivít, ktorým by ste sa mohli venovať ako pár aj na jeseň.

Kreatívne aktivity

Na jesennej prechádzke prírodou zbierajte javorové listy a potom z nich vytvárajte ruže, ktoré sú skvelou dekoráciou. Bude to baviť viac teba, než partnera, no aspoň to nebude obyčajná prechádzka, na ktorej by ste sa nudili a chceli by ste ju mať rýchlo za sebou.

Výlety

Jeseň je krásna umelkyňa. Listy stromov sú sfarbené do najrôznejších farieb, a tak sa oplatí ísť na hrad. Rôzne slovenské hrady ponúkajú unikátne výhľady, ktoré sú v novembri naozaj čarovné. Odporúčame hrad Beckov, Trenčín, Spiš alebo aj hrad v Bratislave. Za výletom sa môžete vybrať aj do prírody, no pozor, na jeseň sa už začína stmievať čoraz skôr, tak si to dobre naplánujte. Tipy na výlety nájdeš aj v našich cestovateľských článkoch.

Spoločenské hry

Pokiaľ nie ste naučení na spoločenské hry, práve teraz je ten čas, aby ste ich vytiahli. Dlhé jesenné a zimné dni sú pre to ideálne. Nemusíte byť obmedzení len na klasiku, ktorú ste hrávali ako deti. V móde sú aj iné – Ego, detektívka Cluedo alebo aj situačné únikovky.

Venčenie psov z útulku

Touto aktivitou zabijete dve muchy jednou ranou. Pôjdete spolu von (budete spolu tráviť čas) a zároveň urobíte dobrý skutok. Ak milujete psov a radi sa s nimi hráte, tak je táto aktivita pre vás ako stvorená.

Otužovanie

Imunitu si vybuduješ jedine otužovaním a jedením množstva ovocia a zeleniny. Navyše, keď sa pustíte do spoločného otužovania, s partnerom si medzi sebou vybudujete hlbšie puto. Budete odkázaní sami na seba a taktiež to bude chcieť dávku odvahy a podpory. Začať môžete doma vo vani, no neskôr je skvelé vyskúšať to v jazere.

Trochu kultúry

Divadlo nie je pre všetkých. Avšak, aspoň raz za život by si ho mala navštíviť s partnerom. Pekne sa obliecť, namaľovať sa, urobiť si rande a po divadle ísť na večeru. Dodá to do vašich dní trochu sviežosti a zaspomínate si na začiatky, kedy ste boli čerstvo zamilovaní.

Oddych vo wellness

Ak bude vonku pršať, určite si choďte oddýchnuť do wellness. Ideálny deň je nedeľa, pretože budete zrelaxovaní a naberiete sily do nového týždňa. Pokiaľ vás wellness nudí, zvoliť si môžete aj aquaparky, v ktorých sa vybláznite na toboganoch alebo vyskúšate sauny.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating