pixabay.com

Nikto nie je dokonalý a nikto z nás nemá perfektný vzťah. Všetci máme veci, na ktorých musíme pracovať a veci, ktoré môžeme ešte zlepšiť.

Aby si mala ešte lepší vzťah, prečítaj si, aké veci by si nemala vo vzťahu robiť.

Rozprávať o iných mužoch

Porozmýšľaj o tom, ako by si sa cítila ty, keby tvoj partner hovorí o iných ženách. Takže, myslíš si, že keď ty rozprávaš o iných mužoch, nehnevá sa? Väčšina mužov sa nahnevá, takže by si to mala prestať robiť.

Ospravedlňovať sa po celý čas

Ak si urobila niečo zle, je samozrejmé, že by si sa mala ospravedlniť. No nikdy sa neospravedlňuj, ak to naozaj nie je nutné a ak niečo nie je tvoja vina. Naučiť sa hovoriť „prepáč“ v správnych chvíľach je pre vzťah prínosné.

zdroj: unsplash.com

Odtrhnúť sa od priateľov

To, že si vo vzťahu neznamená, že by si nemala stretávať priateľov. Potrebuješ priateľov rovnako ako aj tvoj partner. Silné priateľstvá pomáhajú utužovať vzťahy, nie naopak.

Písať si s niekým, ak si vonku s partnerom

Samozrejme, odpovedať na jednu alebo dve správy nie je problém, ale ak sa pozeráš do mobilu po celý čas, tvoj partner sa bude cítiť zanedbane. Keď si s ním vonku, snaž sa mu venovať 100 % pozornosť, inak to medzi vami nemusí po čase fungovať.

Rozprávať o svojom ex

Muži žiarlia rovnako ako žiarlia ženy. Môžeš spomenúť mužov, s ktorými si chodila predtým, ale porovnávať ho s nimi spôsobí len zbytočný zmätok. Nerob to.

zdroj: pexels.com

Nepočúvať partnera, keď rozpráva

Všetci potrebujú pozornosť a ľudia by mali počúvať to, čo hovoria ostatní. Takže, ak s tebou tvoj partner hovorí, počúvaj ho a nerob pri tom iné veci. Daj mu rovnaký rešpekt, ktorý by si chcela aj ty od neho.

Flirtovať s inými mužmi

Ak máš dlhodobý vzťah, toto by si naozaj nemala robiť. Flirtovanie s ostatnými je mimo hraníc. Vzťah si vyžaduje pevný záväzok obidvoch ľudí – flirtovaním by si všetko, čo ste spolu budovali, zničila.

 

Zdroj: powerofpositivity.com

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating