Unsplash/Andriyko Podilnyk

Nikto ti nevie zaručiť to, že ten chlap, s ktorým práve randíš, bude aj ten, s ktorým stráviš zvyšok svojho života. To by boli vzťahy príliš jednoduché a rozprávkové. Niekedy už od prvého stretnutia vieš, že medzi vami je niečo viac, niečo, čo tvojmu vnútru napovie, že bude mať význam o vzťah zabojovať.

Inokedy však tvoje srdce a myseľ môžu byť poriadne zmätené. Váhaš a prerátavaš si všetky plusy či mínusy. Možno ti ku konečnému rozhodnutiu pomôže práve to, čo vyjde z jeho úst. Ak hovorí nasledujúce či podobné vety, potom si daj pozor. Vedia toho napovedať oveľa viac, ako počuješ.

Moja bývalá …

Je skvelé, že sa máte stále o čom rozprávať, najmä, ak sa len spoznávate. No spozornieť by si mala vo chvíli, keď sa nejak často dostanete k téme jeho ex partnerky. Je dosť možné, že mu chýba a nedostal sa z ich rozchodu, i keď môže hovoriť opak.

Človek musí byť úplne za „tým“, aby mohol srdce otvoriť niekomu inému. Inak to bude voči tebe nefér a stratíš s ním iba čas.

Žena by mala …

… vedieť variť, starať sa o domácnosť, vychovávať deti, zarábať menej ako muži. Pozor, aby si nemala dočinenia s niekým, kto sa zasekol v 60. rokoch a myslí si, že ženy patria do kuchyne. Ak má podobné názory, potom ukazuje, ako si ich váži nie len celkovo, ale aj aký rešpekt bude počas života prejavovať k tebe.

A ty predsa nechceš po svojom boku niekoho, kto bude mať pocit, že nie si dosť dobrá.

Nechcela by si skúsiť inú farbu?

„Nevinné“ narážky na tvoj vzhľad, či už sa to týka vlasov, postavy, štýlu obliekania alebo iného, nemusia byť len niečím, nad čím mávneš rukou. Práve takéto poznámky môžu signalizovať to, že by si ťa chcel zmeniť na svoj obraz, a teda, nemá ťa rád takú, aká si.

To znamená, že vlastne skutočný cit k tebe neprechováva. Pretože, ak miluješ, tak so všetkým. Nepozeráš na vzhľad a aj „zlé“ vlastnosti berieš ako jeho súčasť.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating