Pexels/Gabriel Bastelli

V živote má všetko svoje výhody aj nevýhody. Ten, kto je vo vzťahu, hovorí, že by už nechcel byť single. Druhý, ktorý je nezadaný, hovorí, že mu je lepšie samému. Kde je teda pravda?

Mala by si si uvedomiť, že je rozumnejšie byť šťastne nezadaná, než nešťastne zadaná.

Pokiaľ si vo vzťahu, ktorý je plný lásky, trpezlivosti a odvahy, je všetko v poriadku. Nemáš potrebu pred partnerom niečo tajiť, báť sa ho, zakazovať mu veci, nebyť k nemu úprimná alebo ho podvádzať. Vieš, že je medzi vami pravá láska a že nikto nie je dokonalý. Aj keď tvoj priateľ urobí chyby, si s ním, pretože si trpezlivá a vieš, že všetko má svoj dôvod. Bez trpezlivosti by sa nedal budovať kvalitný a zdravý vzťah.

Avšak, keď si vo vzťahu, v ktorom panuje napätie, tajnosti, nevera, ubližovanie alebo manipulácia, nie je to správne. V tom prípade je lepšie, keď si zvolíš rozchod a budeš single.

Máš iba jednu šancu na to, ako prežiješ tento život. Stojí ti to naozaj za to, aby si zostávala vo vzťahu s človekom, ktorý k tebe nie je dobrý a láskavý? Začni odznovu a celú lásku, ktorú si dávala jemu, daj teraz sebe. Uvidíš, čo to spraví s tvojím vnútrom.

Keď príde ten správny človek, pocítiš to. Nebude to vôbec komplikované, zákerné a bezcitné. Bude to plné nehy, očakávania, nadšenia a radosti. No dovtedy si dovoľ byť single. Rozvíjaj svoje silné stránky a pracuj na sebe, nech si svojou najlepšou verziou.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating