instagram.com/hero_ft/ncentineo/ansel

Spomínaš si ešte na tie časy, kedy sme boli zaľúbené do Zaca Efrona alebo bratov Jonasovcov? Verím, že áno, no teraz ti predstavím pár viac i menej nových, no stále atraktívnych mladých hercov z Hollywoodu.

Timothee Chalamet

Mladý herec, ktorý svoju hereckú kariéru začal v roku 2012 vo filme Homeland. Timothee sa zaujíma aj o dianie vo svete a na svojom Instagrame vyjadril podporu hnutiu Black Lives Matter. Môžeš ho poznať aj z filmu Malé Ženy, kde si zahral po boku herečky Emmy Watson.

Mena Massoud

28- ročný Kanaďan s egyptskými koreňmi, sa preslávil hlavne v novom filme z dielne Disney – Aladin, kde si zahral samotného Aladina. Uvidíme, ako sa jeho herecká kariéra bude rozvíjať ďalej, no s jeho netradičným výzorom nepochybujeme, že toto nebola jeho posledná herecká úloha.

Noah Centineo

Tento herec tvojmu oku určite neunikol. Noah sa objavil vo filme „Všetkým chlapcom, ktorých som milovala“ alebo vo filme Charlieho Anjeli, kde si zahral po boku Kristen Stewart. Herec sa ukázal aj v známej pesničke od Camily Cabello – HAVANA či v piesni od Wallows- Are You Bored Yet?

View this post on Instagram

Feeling nostalgic

A post shared by Noah (@ncentineo) on

Jacob Elordi

Jacob Elordi je známy z filmu „The kissing booth“, kde si zahral hlavnú úlohu romantického priateľa Joeyho Kinga. Film má v súčasnosti dve časti, no toto neboli jeho jediné herecké úlohy. Zahral si aj po boku herečky Zendaye v seriály Euphoria, ktorého prvá séria vyšla minulý rok a druhá, sa kvôli svetovej kritickej situácií musela posunúť. Snáď sa čoskoro dočkáme pokračovania.

Cole Sprouse

Cole nie je v šoubiznise žiaden nováčik, no potom čo skončil na Disney, si zahral v seriáli „Riverdale“, kde získal mnoho fanúšikov. So svojou seriálovou partnerkou Lili Reinhart tvorili istý čas pár, no herci si dali stopku a ostali len v priateľskom kontakte. Cola si možno videla aj v romantickom filme „Five feet apart“, kde si zahral romantického priateľa so smutným koncom.

View this post on Instagram

Hainer on hasselblad

A post shared by Cole Sprouse (@colesprouse) on

Ansel Elgort

Ansel už nie je žiaden nový herec, keďže si ho pamätáme z filmu „The fault in our stars“, ktorý sa dotkol mnohých žien. Film, kde si zahral mladého romantika, sa skončil tragicky a nie šťastne, ako sme boli dovtedy zvyknuté. Jeho ďalším filmom, kde si zahral bola Divergencia po boku rovnakej herečky, Shailene Woodley.

Hero Fiennes Tiffin

Tentokrát ide romantika bokom, keďže tohto herca poznáme z filmu After, kde si zahral hlavnú úlohu zlého chlapca, ktorý má zálusk na milé dievča. Pokračovanie filmu je práve aj v našich kinách, tak si ho nenechaj újsť.

View this post on Instagram

@vman

A post shared by Hero Fiennes Tiffin (@hero_ft) on

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife