Každý má v sebe niečo, čo je pre toho druhého príťažlivé. Niekomu sa môžu páčiť vlasy, oči alebo móda. Dnes sa však zameriame na vlastnosti. Čítaj ďalej a dozvieš sa, čo je príťažlivé na tebe podľa tvojho znamenia:

Baran

Tvoje odhodlanie. Keď niečo chceš, jednoducho si ideš za tým. Nezaujíma ťa, čo všetko pre to budeš musieť urobiť, zaujíma ťa iba to, ako môžeš vyhrať.

Býk

Tvoj vkus. Vždy vieš ľuďom dobre poradiť. Či už je to pri výbere oblečenia alebo jedla. Keď dali na teba, nikdy neoľutovali.

Blíženci

Tvoj zmysel pre humor. Všade kam prídeš, rozprúdiš zábavu. Si úžasná a ľudia okolo teba by to mali vedieť.

Rak

Tvoje emócie. Vždy vieš zareagovať – či už je to svadba alebo pohreb. Kontrast týchto udalostí ti neprekáža, okamžite sa správaš primerane.

Lev

Tvoja srdečnosť. Si vľúdna k ľuďom a rovnako aj ku zvieratám. Pri ničom nerobíš rozdiely a to si na tebe ľudia cenia.

Panna

Tvoja inteligencia. Rada sa učíš a vzdelávaš. V škole by si najradšej trávila ¾ dňa a stále sa vzdelávala (a, samozrejme, pozerala po pekných mužoch).

Váhy

Tvoja vernosť. Pre svojho priateľa by si urobila všetko na svete a najviac príťažlivé pre neho je, že si mu verná.

Škorpión

Tvoja vášeň. Rada experimentuješ v posteli a skúšaš všetko nové. Rovnako ako v posteli, si intenzívna vo všetkých oblastiach života. Muži to zbožňujú.

Strelec

Tvoj zmysel pre dobrodružstvo. Rada cestuješ a vieš vymyslieť výlet, po ktorom budú všetci túžiť. Len s tebou zažijú neopakovateľné zážitky.

Kozorožec

Tvoja spoľahlivosť. Dá sa na teba spoľahnúť každý deň, nie si nezodpovedná a si rada, keď sa pri tebe ľudia cítia dobre.

Vodnár

Tvoja zaujímavosť. Nikdy neprestaneš mužov nudiť, pretože vždy vytiahneš eso z rukáva. Zakaždým očaríš niečím iným.

Ryby

Tvoj zmysel pre romantiku. Muži to niekedy nemajú radi, no k tvojej povahe sa (prílišná) romantika hodí. K milej tváričke aj milá osobnosť.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.