Vraví sa „Nesúď knihu podľa obalu.“ Nie vždy to ale platí. Prvý dojem je nesmierne dôležitý a častokrát sa stáva, že najmä vďaka nemu odsúdime človeka bez toho, aby sme ho lepšie spoznali. Ľudia so silnou osobnosťou si ostatných veľakrát nepripúšťajú k telu. Na prvý pohľad nám preto pripadá, že sú nesmierne agresívni, no pod tým hrubým pozlátkom sa skrýva mimoriadne citlivé srdce. Dokonca sa nám zdá, akoby sa takéto osoby nad ostatnými vyvyšovali a zastrašovali druhých, kvôli čomu sa v ich spoločnosti cítia ostatní nepríjemne. Vďaka týmto šiestim znakom zistíš, že patríš medzi nich aj ty.

Vždy hovoríš, čo si myslíš

Ľudia chcú počuť pravdu, no teba to nezaujíma a aj tak si hudieš svoje. To, čo ti ako prvé napadne. Takéto správanie môže mnohých odrádzať.

Na svoj vek si až príliš múdra

Aj keď sú takéto typy osobností typickými extrovertmi, občas sa dokážu uzavrieť do seba. Toto môže ostatných znepokojiť, pretože zistia, že vďaka tomu dokážeš množstvo vecí urobiť rýchlejšie ako oni. Je to z toho dôvodu, lebo si veľmi inteligentná a rozmýšľaš tak, akoby si mala o desať rokov viac.

View this post on Instagram

Eyes 💙 @lilyabraun #womanslook

A post shared by WOMANSLOOK RUSSIA 🇷🇺 (@womanslook) on

Tam, kde všetci vidia problém, ty nájdeš riešenie

Pokiaľ si všetci lámu hlavu nad niečím, čo nedokážu vyriešiť a sú z toho neskutočne nervózni, pre teba je daný problém už dávno minulosťou. Aj keby si sa ocitla na naozaj dlhočiznej ceste, ktorá vedie k tvojmu úspechu, prešla by si ju o niekoľko minút skôr, ako ostatní.

Netoleruješ nevedomosť

Od ostatných očakávaš, že budú hovoriť to, čo si v skutočnosti myslia, pretože presne tak to robíš aj ty sama. To znamená, že nevedomí ľudia u teba nemajú šancu. Dokonca aj vtedy, ak ich niekto bezdôvodne ignoruje. Preto očakávaš, že v tvojej spoločnosti tieto spôsoby zmenia.

Miluješ nové veci

Tvoj typ osobnosti má veľmi rád, ak skúša a zažíva nové veci. Dôveruješ všetkému a každému, preto sa nebojíš opakovane vstať, ak ťa niečo zrazí na kolená. Tiež to ale môže znamenať, že chceš byť sama, netúžiš po vzťahu, hodláš si iba užívať život, cestovať po svete a nebojíš sa riskovať. Niektorí ľudia, ktorým je niečo také cudzie si preto od teba držia odstup.

Všetko máš naplánované

Silné osobnosti vynakladajú veľa energie na posun svojho života dopredu, čo znamená, že nemajú čas na rozhovory o ničom. Vieš, čo je pre teba dôležité, máš nejaké svoje plány, ktorých sa pridržiavaš a preto nestrácaš čas, aby si sa zapodievala niečím, čo nie je súčasťou týchto plánov. Preto nemáš rada, ak sa ti do života niekto stará.

 

Zdroj: hackspirit.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.