Mobil

Keď osloví chlap ženu na ulici, zvyčajne ho zvykneš považovať za ďalšieho úchyláka. Stretnúť chlapa na diskotéke je tiež už veľmi nepredstaviteľne, keďže vekovo nie sú vhodní. Rovnako ide aj o bary, kde väčšinou nájdeš alkoholikov, ktorí hľadajú známosť na jednu noc. Hľadanie partnera cez internet sa teda javí ako najjednoduchší spôsob. Ako však vylepšiť svoj profil na zoznamke?

Nemáš čo stratiť a za vyskúšanie nič nedáš. Teda ako začať, čo urobiť, aby si to neprepískla, ale aj zaujala a našla toho pravého? Zameraj sa na tieto 2 kľúčové body.

Profilová fotka

Určite by mala zodpovedať tvojmu aktuálnemu výzoru. Mala by si byť na nej iba ty a nie aj ďalšie osoby. Veľa ľudí má fotku so psíkom (najmä muži), čo môže vyzerať na jednej strane, že si milovníčka zvierat, ale na druhej si môže niekto pomyslieť, že zvieratko je krajšie ako ty. Preto si to dvakrát rozmysli.

Fotka s celou postavou zvyčajne najviac upúta ako len tvár. Ale, ak zvolíš skôr fotku s tvárou, nezabudni, že by si mala vybrať hlavne takú, na ktorej sa usmievaš. Tá pritiahne každého, nikto nechce chodiť so zamračeným človekom. Totiž prvé, čo si človek všíma, sú oči a úsmev.

Profilové informácie

Vždy o sebe uvádzaj len pravdivé informácie. Nikdy neklam, pretože skôr či neskôr na to ten človek aj tak príde. Nie je nič horšie, ako byť označená za klamára hneď na začiatku. Buď skutočná, hľadáš predsa partnera do života.

Snaž sa detailne popísať svoje záujmy a vlastnosti, taktiež popíš potencionálneho partnera, akého hľadáš alebo si predstavuješ. Vždy napíš aspoň niečo. Najhoršie je, keď pridáš fotku a nič k tomu. Takýto profil vyzerá ako falošný skôr.

Dievča
zdroj: Pexels/Andrea Piacquadio

Správny profil na zoznamke nezahŕňa opisy, ako si zúfala alebo nemáš šťastie na lásku. Nikdy sa neľutuj. Chlapi predsa chcú nedobytnú pevnosť.

Neuvádzaj svoje telefóne číslo a súkromne informácie. Tie si nechaj už do správy. Nezabudni sa vyhnúť gramatickým chybám, aby si prípadne nebola označená za hlúpu kvôli par zlým „íčkam“.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating