Unsplash/Tibor Pápai

Máš za sebou dlhoročný vzťah, ktorý nevyšiel podľa predstáv a ty si teraz ostala sama? Určite sa ti v hlave vynárajú myšlienky a obavy z toho, ako si teraz niekoho nájdeš, keď ani nevieš, ako to dnes chodí a na rande si bola už poriadne dávno. Netreba nič uponáhľať a uvidíš, že sa ti podarí opäť naskočiť na tento rozbehnutý vlak.

Týchto 6 tipov ti v tom môže aspoň trochu pomôcť. 

Si naozaj pripravená?

V prvom rade sa nevrhaj z jedného vzťahu rovno do druhého. Najskôr si musíš vysporiadať všetko so svojím bývalým, odpustiť jemu (alebo sebe) všetky krivdy, ktoré cítiš. Predsa len ste spolu prežili dosť dlhý čas, preto je úplne normálne, že ti to bude chvíľku trvať.

Ak by si si hneď začala niečo s niekým iným, ubližovala by si nielen sebe, ale predovšetkým aj jemu, pretože by to nebolo voči nemu fér.

Musíš byť spokojná sama so sebou

Rovnako dôležité je to, aby si bola spokojná ty sama so sebou. Predtým, ako sa vrhneš do ďalšieho zväzku, si chvíľku vyskúšaj aj život single ženy. Tak dlho si to nezažila a pritom to má viacero výhod. Až keď ti nebude prekážať samota, budeš naozaj pripravená posunúť sa na ďalší level.

Pracuj na svojom sebavedomí a buď si vedomá svojej hodnoty. Budeš sa cítiť výborne a staneš sa tak atraktívnou aj pre ostatných mužov.

Ak si tieto dve veci v sebe urovnáš, môžeš sa vrhnúť na hľadanie novej lásky.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane. 

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating