Unsplash/Tibor Pápai

Buď otvorená novým možnostiam

Nepozeraj sa na svet pomedzi prsty, ale teš sa na príležitosti, ktoré ti prinesie. Neboj sa skúšať nové veci a buď im otvorená, aj keď pôjde o niečo, čo si zatiaľ neskúsila alebo nezažila. Keď vystúpiš zo svojej komfortnej zóny, začnú sa diať veci. Viem, že to znie ako klišé, ale ak to nevyskúšaš na vlastnej koži, nebudeš tomu veriť.

Nikdy nevieš, kedy natrafíš na potenciálneho partnera. Môže to byť v obchode, na ulici, v práci, naozaj kdekoľvek. Nepozeraj preto do zeme, lebo by si ho mohla prehliadnuť.

Nájdi si nový koníček

S novým mužom ťa môže spojiť aj rovnaká aktivita, ktorej sa budete obaja venovať. Nájdi si nový koníček a ideálne taký, pri ktorom budeš tráviť čas aj medzi ľuďmi. Teraz potrebuješ byť obklopená novými tvárami, tak prečo tomu trochu nedopomôcť?

Skús šťastie na zoznamke

Ak to nepôjde po dobrom, môžeš to skúsiť aj na zoznamke. Poznáme množstvo párov, ktoré sa spoznali cez internet a naozaj im to vyšlo. Možno to bude aj tvoj prípad. Dávaj si ale pozor na podvodníkov, ktorí by ťa chceli využiť.

Určite nikomu nedávaj svoje osobné údaje, ani neklikaj na podozrivé odkazy. Súhlas so stretnutím až vtedy, keď sa na to budeš cítiť a budeš si myslieť, že mu môžeš dôverovať.

Buď trpezlivá

A to najdôležitejšie na záver. Musíš byť trpezlivá a na toho pravého si počkať. Niekedy sa to nestane za pár týždňov a dokonca ani mesiacov. Nenechaj sa tým rozladiť a užívaj si to, že si sama a že aspoň spoznávaš nových ľudí. Šťastie sa zväčša objaví práve vtedy, keď sa prestaneš snažiť.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating