Instagram/couplegoal.page

Ktorá single žena by nechcela vedieť, ako si obmotať muža okolo prsta? Teda, samozrejme, úprimne sa mu zapáčiť, ok? Tajomstvá zvádzania pozná len máloktorá a povedzme si úprimne, ak sa pri flirtovaní hráš na niekoho, kým nie si, dlhodobý vzťah od toho očakávať nemôžeš. Našťastie, každý chlap je iný tak, ako aj my ženy, preto máme všetci iné preferencie a očakávania od partnerov.

Preto buď najmä vždy sama sebou a osud ti už privedie do cesty niekoho, kto bude tvojou dokonalou polovičkou. No dobre vieme, že k prvému dobrému dojmu si chce každá z nás trocha dopomôcť a vedieť, čím si potencionálneho budúceho manžela získať o čosi viac.

Povieme ti, že existujú 3 veci, ktorým rozhodne neodolá ani jeden na tomto svete. Či už chceš zapôsobiť na nového muža alebo ukázať svojmu už aktuálnemu partnerovi, že žiadna iná sa ti nevyrovná. Ak ich máš aj ty, potom budú tebou všetci očarení!

Cez deň dáma, večer …

Len pokojne, tieto slová neznamenajú, že sa z teba má stať namyslená panička, aké vidíš v šou o boháčkach z Beverly Hills. Opakujeme, buď sama sebou, no dávaj si pozor na to, aby si v sebe predsa len nestratila kúsok ženskosti. To, čo mužov na nás láka – tajomno, ktoré chcú ovládnuť. Buď počas dňa dámou, za ktorú sa chlap nemusí hanbiť, správaj sa milo a slušne, neobliekaj sa tak, ako by si sa núkala všetkým naokolo.

Muži milujú, ak môžu to, čo máš pod šatami, vidieť len oni. A nie desať chlapov pred nimi. Keď sa zavrú dvere do vašej spálne, ukáž mu oheň, ktorý máš v sebe, no o ktorom vie, že patrí iba jemu. Takémuto stvoreniu, ktoré je dokonalé v spoločnosti i v súkromí, nejde odolať.

Pokračovanie článku na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating