instagram.com/charlizeafrica

Známa juhoafrická herečka Charlize Theron sa okrem hrania venuje aj svojim dvom deťom. Radosť jej prinášajú dcéry Jackson a August Theron, ktorá ju naposledy veľmi šokovala. Iba päťročné dievčatko dohováralo svojej mame, že potrebuje chlapa. Ako na to reagovala Charlize a čo odkazuje všetkým ženám priniesol portál InStyle.

Deti sú odmalička veľmi zvedavé a úprimné. Preto sa malá August nebála povedať svojej mame, že by sa jej zišiel priateľ. Charlize Theron o tom viac povedala v rozhovore s Diane von Furstenberg v podcaste InCharge. Aká bola jej reakcia na tieto slová? „Povedala som, vlastne nepotrebujem. Momentálne sa cítim dobre,“ odpovedala dcére.

Tá sa však nenechala odradiť: „Ale, vieš čo, mami? Potrebuješ priateľa, potrebuješ vzťah,“ presviedčala ju päťročná August. V tomto momente sa začala náročná debata. Charlize sa snažila vysvetliť svojej malej dcére, že samota nie je nič zlé. „Som vo vzťahu. Som práve vo vzťahu sama so sebou,“ povedala.

Odmalička sa ju snaží učiť, že nepotrebuje chlapa. Iste, nie je zlé mať svojho životného partnera, no aj samota dokáže byť veľmi prospešná. „Vychovávame generáciu mladých dievčat, ktoré si uvedomujú, že to nie je žiadna hanba byť vo vzťahu sama so sebou – nespadať do toho, čo si predurčuje spoločnosť a čo je spoločensky akceptované,“ vysvetlila svoj zámer. Ak niekto nie je vo vzťahu, neznamená to, že by v niečom zlyhal. „Sú to všetko dieliky, ktoré musíme zmeniť,“ uzavrela. Podľa jej názoru to časom pochopí aj dcéra August.

Zdroj: Instyle, InCharge

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News