Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Mladí ľudia radi skúšajú svoje hranice. Háčik je v tom, že to nerobia len v osobnom živote, no aj v tom intímnom. Tieto druhy milovania nie sú vo vzťahu správne, no ani zdravé. Pamätaj na to, keď ťa bude tvoj priateľ presviedčať o opaku.

S*x po hádke

Aj ty ešte veríš tomu, že najlepší s*x je ten na uzmierenie? Tak na to zabudni, pretože je to mýtus. Je to posledná vec, na ktorú pri alebo po hádke myslíš. Najprv si to chceš s partnerom vyriešiť, vydiskutovať, pochopiť to a až potom, keď to bude po pár hodinách či dňoch dobré, sa s láskou pomilovať.

Spanie s inými

Podvádzanie. Samozrejme, tento druh nie je vo vzťahu správny, etický a ani zdravý. Ak by si mala ty alebo tvoj partner pomer s druhým človekom, mali by ste sa rozísť. Vo vzťahu toto milovanie nemôže mať miesto.

S*x z donútenia

Napriek tomu, že si s niekým vo vzťahu, to ešte neznamená, že musíte mať s*x vždy, kedy sa mu zachce. Stále si slobodná osoba, ktorá má aj vlastnú vôľu. Môžeš povedať „áno“, no rovnako aj „nie“. Ak to partner nedokáže pochopiť a prinúti ťa, je to manipulácia.

Bez predohry

Tento druh milovania je vo vzťahu častý, aj keď nie je správny. Keď je chuť, nie je čo riešiť, že? Avšak, bez predohry je zvýšená šanca toho, že si to jeden z partnerov veľmi neužije – buď to bolí ženu alebo muža, a z tejto (inak príjemnej) aktivity nemajú nič. Pokiaľ to chceš bezbolestne, vždy si vypýtaj aspoň pár minút stimulovania citlivého miesta. Práve dráždenie je niekedy tá najlepšia časť.

Na toalete na párty/diskotéke

Bez úcty. Aj takto môžeme charakterizovať tento typ. Ak sa nechceš cítiť ako ľahké dievča, nikdy by si nemala v tejto situácii so s*xom súhlasiť. Hoci to nemusí vyzerať ako zlý nápad a možno by si aj sama mala chuť, po danom čísle by si sa cítila veľmi lacno. A rovnako tak budeš vyzerať v očiach muža, nie ako spontánna a nespútaná, ale ako povoľná.

Milovanie zo strachu

Nikdy by si sa nemala báť. Ak ideš do postele s partnerom len preto, pretože si myslíš, že po odmietnutí by ťa opustil, bola by si pre neho menej alebo by ťa menej ľúbil, nie si v správnom vzťahu. Tam takéto myšlienky neprichádzajú do úvahy.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.