Photo by Analise Benevides on Unsplash.com

Si single alebo si vo vzťahu? Vraví sa, že single ženy znesú naozaj všetko. Tu je však 5 fráz, ktoré nenávidia:

„Dám ti vedieť (ozvem sa ti).“

Ak jej bolo s tebou na rande dobre a opýta sa ťa, kedy ťa môže vidieť, buď k nej úprimný. Odpovedaj priamo aj v prípade, že by mala byť odpoveď záporná. Dôvod, pre ktorý sa ťa pýta je, že chce vedieť na čom je. Neklam jej a neťahaj ju za nos takými neurčitými odpoveďami. Neznáša to a keď ti na to príde, bude viac nahnevaná ako keď ju hneď odmietneš.

„Chýbaš mi.“

Túto vetu povedz single žene len v prípade, že ju chceš naozaj vidieť. Nehovor to len tak, pretože ti po čase nebude veriť. Ak ju totiž budeš používať na „oživenie“ konverzácie, po čase na to nebude reagovať vôbec.

zdroj: Photo by Analise Benevides on Unsplash.com

„Momentálne nie som pripravený na vzťah.“

Táto veta znamená, že s tebou strácala čas. Bolí to, ale to je úprimne a jednoducho povedané. Pravda je taká, že ty nie si pripravený na vzťah s ňou, nie celkovo. Nezaujala ťa natoľko, aby si to s ňou riskol… a táto veta teda single ženy dosť naštve.

„Je všetko v poriadku?“

Alebo aj podoba, či sa niečo nestalo alebo či sa niečo nedeje. Keď sa začneš takto pýtať, samozrejme, že nebude nič v poriadku. Zneistie a bude si myslieť, že urobila niečo zle alebo že si sa pri nej cítil nepríjemne.  Ženy sú príliš komplikované na to, aby si ich pochopil a aby si vedel, kedy sa niečo vážne deje a kedy nie.

„Nejde mi do hlavy, prečo je žena ako ty single.“

Ak vyslovíš túto vetu, zaručene ju naštveš. Žena, ktorá je rozumná, pekná a sebestačná, je single pretože chce. Jednoduché. Nič viac v tom nehľadaj a nesnaž sa ju rozčúliť touto frázou.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife