Pexels/Mihai Stefan Photography

Prísť na to, že ťa tvoj priateľ už nemiluje, nie je nič príjemné. Takéto správanie u neho potvrdzuje, že sa sami sebe vzďaľujete a ste blízko rozchodu.  

Nemá záujem o spoločné aktivity

Ak ste na začiatku robili všetko spolu a teraz nemá čas na to, aby to s tebou vykonával, netreba to brať na ľahkú váhu. Spoločné aktivity sú vo vzťahu základ, takže ak ich prestáva robiť, niečo sa deje.

Často sa díva do telefónu namiesto rozhovoru s tebou

Keď ti je táto situácia povedomá, nenasvedčuje to ničomu príjemnému. Pasívne počúvanie by vo fungujúcom vzťahu nemalo čo robiť.

Nechodíte spolu von

Samozrejme, v momentálnom období sa toho veľa v meste nedá robiť, no stále môžete chodiť na prechádzky, sánkovať sa, alebo sa môžete vybrať na turistiku. Ak spolu nechodíte von, váš vzťah sa pomaly rúca.

Stále je zaneprázdnený a je pre neho ťažké urobiť si čas

Keď niekoho skutočne miluješ, nájdeš si na neho čas – nech si akokoľvek zaneprázdnený. Spravíš proste všetko pre to, aby ste sa videli. Ak tvoj priateľ toto úsilie nemá, prestáva ťa milovať.

Niekedy si píše s inými ženami a nepovie ti o tom

Úprimnosť je vo vzťahu veľmi dôležitá. Ak ťa partner skutočne miluje a myslí si, že máte zdravý vzťah, nikdy by iné ženy nevyhľadával. Toto je znak toho, že mu možno niečo chýba, alebo ťa už nemiluje.

Povie ti, že chce viac priestoru

Je nutné k tomuto bodu napísať niečo viac? Azda iba to, že je to rovnaké, ako keby povedal, že si chce dať „pauzu“.

Už pre teba nechystá žiadne prekvapenia

Vo vzťahu sa snažíš milovanú osobu prekvapovať. Chceš, až váš vzťah nie je monotónny a stereotypný. Pokiaľ ti tvoj priateľ nechystá žiadne prekvapenia, prestávaš byť pre neho dôležitou. 

Zabúda ti dávať pusu pred odchodom do práce/pred spaním

Štatistiky uvádzajú, že muži, ktorí bozkávajú svoje partnerky pred odchodom do práce a pred spaním žijú dlhšie, než muži, ktorí to nerobia. Navyše, ide o veľmi intímnu a romantickú vec, takže ak to tvoj partner naozaj nerobí, asi k tebe necíti veľkú lásku.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating