Každej z nás sa to môže stať. Láska nám vie totiž naozaj tak zahmliť realitu pred očami, že si občas nechceme pripustiť fakt, že náš nový vzťah nemá do budúcna žiaden význam. Je to úplne easy – keď sa žena zamiluje, nechce vidieť nič a úplne sa poddá citu a vášni. Lenže, čas nám dá z očí ružové okuliare dole a my si začneme uvedomovať, že okrem prvotnej príťažlivosti nás toho s partnerom už veľa nespája. 

Niekedy je to šanca na to, aby ste si vybudovali vzťah krok po kroku, inokedy len začiatok konca, ktorý príde, či sa ti to páči alebo nie. Každý pár je iný a každý pár sa inak s odlišnosťami aj popasuje. No existujú veci, ktoré sa len tak „preskočiť“ nedajú a zatvárať pred nimi oči tiež nemá význam. Iba tým strácate obaja čas.

Chceš vedieť, ktoré dôkazy by ti mali stačiť na to, aby si to pochopila?

Budúcnosť vidíte rozdielne

Sú veci, ktoré by ste ako pár mali mať vyriešené hneď od začiatku. Azda tým najdôležitejším je vidina vašej spoločnej budúcnosti. Mnoho párov to vôbec nerieši a užíva si prítomnosť, čo vôbec nie je zlé, no jedného dňa sa stane budúcnosť dneškom a vy budete stáť pred otázkami, kde sa nebudete vedieť zhodnúť. Keď dvaja ľudia vidia svoje cesty, sny, priority a ciele rozdielne, nikdy z toho nebude vzťah typu „navždy“.

Najmä, ak túžiš po vážnom vzťahu a chceš sa nejakým spôsobom usadiť, nemá význam strácať svoj čas s mužom, ktorý ešte do takého bodu nedospel. Môžete si vo všetkom inom rozumieť a naozaj sa mať radi, no to, čo bude dôležité pre teba, nebude pre neho. A tam ani jeden z vás neustúpi.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

1 2
Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.