Ženy a muži chcú vo vzťahu rozdielne veci. Hlavne v tom, ako by im mala ich polovička vychádzať v ústrety. Vieš, ktoré vety spravia muža šťastným? Bude ich od teba počuť alebo môže ďalej len snívať?

Si taký šikovný!

No samozrejme, lebo nikto iný by tú žiarovku nedokázal vymeniť! Nuž, muži veľmi radi počúvajú na svoju osobu chvály za každú hlúposť. Na zvyšovanie ega sa totiž vždy nájde zámienka. No dobre, milí muži, keďže vás tak milujeme, rady vás pochválime. Teda, ak na to budeme mať náladu a tú žiarovku nebudete meniť po pol roku.

Áno láska, môžeš ísť na pivo s kamarátmi

A nemusíš mi ani volať kde si a kedy prídeš! Hlavne sa zabav, zatiaľ čo ja ťa budem doma čakať. A keď sa na obed konečne zobudíš, bude ťa čakať domáci vývar a môj úsmev na tvári. Haha.

Čo by si chcel robiť?

Chceš večer pozerať futbal? Alebo pôjdeme zase von s tvojimi kamošmi? Ktorý film dnes v kine vyberieš? Nuž, muži by žili v dokonalom svete, keby sme neofrflali väčšinu ich plánov, pri ktorých na naše preferencie tak trocha zabúdajú.

Ja sa na teba nehnevám

Nevadí, že si nespravil, čo si sľúbil. Nevadí, že si zabudol na naše výročie. A nie, vôbec sa nehnevám, že si včera večer neprišiel domov. Je to tvoj život. Síce ho zdieľaš so mnou, no ja sa na teba naozaj nepohnevám, ak ma niečo zarazí!

Nie, dnes ma hlava nebolí

Takže nemám žiadnu výhovorku na to, aby sme nemohli hneď vhupsnúť do postele. Tak poď zlatko!

Miláčik, mal si pravdu!

Je to tak, opäť je to moja vina a chyba. A ty si mal pravdu tak, ako vždy. Nabudúce ťa poslúchnem hneď, aby sme sa zbytočne nenaťahovali. – tak toto od nás, milí chlapi, naozaj len ťažko budete počuť.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.