Photo by Yoann Boyer on Unsplash.com

Ak si chceš udržať muža snov, mala by si sa vyhnúť niektorým veciam. Práve kvôli nim sa môže stať, že od teba utečie. Keď sa ženy zamilujú, často majú na sebe ružové okuliare, kvôli ktorým nevidia realitu a robia bláznivé veci. Tieto rozhodne nerob:  

1. Uháňaš ho – písanie správ a telefónne hovory by nemali presiahnuť určitú hranicu. Myslíš si, že sa bude tešiť, keď mu každú chvíľu napíšeš a každú hodinu zavoláš? Nie je to pravda. Skôr ho to vydesí, než poteší. Muž potrebuje voľnosť a navyše, všetko si môžete povedať osobne, nemusíš mu písať maličkosti, ktoré nie sú podstatné.

2. Si na ňom závislá – nájsť zdravú mieru medzi nezávislosťou a závislosťou je ťažké, ale nie nemožné. Ak máš svoj príjem, nemusí všetko platiť on. Striedajte sa, pretože potom bude mať pocit, že ho využívaš a ide ti iba o peniaze.

zdroj: pexels.com

3. Ideš na všetko veľmi rýchlo – láska si vyžaduje čas a keď budeš trpezlivá, oveľa viac si budeš vážiť všetko, čo máš. Nemôžeš po mesiaci očakávať taký vzťah, ako má niekto, kto je vo vzťahu už 10 rokov. Na peknom (a zdravom) vzťahu treba pracovať, „nespadne“ ti z neba.

4. Berieš mu voľný čas – musíš si uvedomiť, že dokým s tebou nebol, jeho voľný čas trávil inak. Športoval, chodil s priateľmi von, do kina a pozeral v televízii to, čo chcel. To, že teraz ten čas trávite spolu, je krásne, no stále musíte vedieť tráviť čas oddelene. Nemôžeš od neho chcieť, nech sa ti venuje každý deň od rána do večera.

5. Nútiš ho robiť veci, ktoré nemá rád – nakupovanie, kávičkovanie, pozeranie romantických filmov, chodenie na prechádzky, fotenie sa…nie každý muž je na to stavaný. Je pekné gesto, keď tomu dá šancu (kvôli tebe), no vzťah je o kompromisoch. Nemôžeš ho nútiť do vecí, ktoré sa mu nepáčia – radšej si nájdite spoločné aktivity, ktoré budete robiť obaja radi.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating