instagram/elaaa.o

Milujem ťa. Si nádherná. Chcem si ťa raz vziať. To sú slová, ktoré sa dobre počúvajú každej z nás. Potešia nie len naše srdce, ale tiež sebavedomie. No pravdou je, že nie vždy vychádzajú z úst našich polovičiek vety, po ktorých túžime. Občas sú kruto (či priam vtipne) úprimní. Vtedy si povieme, že mohli radšej držať jazyk za zubami. 

Ako by si zareagovala, ak by si od svojho partnera počula jednu z nasledujúcich viet? Pretože rozhodne ide o také, ktoré počuť nechceš.

V tých nohaviciach máš väčší zadok. Uf, tak po tejto vete by bola tichá nejedna domácnosť. Ktovie, prečo ti ako ospravedlnenie priniesol bonboniéru, keď sa tak zaujíma o to, či sa ti nezväčšila postava.

Moja bývala vedela variť lepšie. Toto by mohlo byť pokojne aj na facku. Vytiahnuť meno jeho ex a ešte k tomu aj uraziť tvoju kuchyňu? Zdá sa, že niekto bude hladný a single.

Mali by sme počúvnuť moju mamu. Samozrejme, ktorá žena netúži po chlapovi, ktorý sa v každej maličkosti radí s mamičkou, a po svokre, ktorá vie všetko lepšie. Keď sú taká dobrá dvojka, nech si žijú spolu!

Mohla by si byť aspoň chvíľu ticho? Fúúha, niekomu vadí tvoje rozprávanie? Alebo ho vôbec nezaujíma to, čo máš na srdci? Ak je to tá druhá možnosť, máte problém.

Dones mi pivo, ide futbal. Toto možno tolerovali niektoré naše matky, no táto doba je za nami a ty nikomu žienku domácu určite robiť nebudeš, však?

Zabudol som, o čom si hovorila. Keď už sa človek tvári, že počúva, mohol by si aspoň pár základných informácií aj zapamätať. Touto vetou sa iba priznal, že ťa veľmi nevníma.

S make-upom si krajšia. Okej, ale toto je už pekná rana pod pás. Chce tým povedať, že nie si prirodzene pekná? Keď ťa nechce v tvojej najhoršej podobe, potom si ťa nezaslúži ani v tej najlepšej.

V posteli by si sa mohla snažiť viac. Ak by si toto povedala jemu, už by ťa zrejme nechcel nikdy ani vidieť, tak veľmi by ho ego zabolelo. Ak sa mu niečo v intímnom živote nepáči, rieši sa to inak ako zhadzovaním.

Tvoje kamošky sú poriadne hlúpe. Na kamošky sa nesiaha, jasné? Nikdy. V žiadnom prípade.

Mala by si sa mi prispôsobiť. A prečo ty jemu? A vôbec, prečo by sa vôbec mal vo vzťahu niekto prispôsobovať? Nemá to byť o kompromisoch a dohode? Trošku rešpektu, prosíme.

S deťmi by si mala byť doma ty. Keď to povie ešte skôr, ako sa narodia, máš aspoň čas premyslieť si, ako s ním vidíš budúcnosť a spoločné fungovanie. Keď to povie, ak už deti máte, opýtaj sa ho, či nie ste rodičmi náhodou obaja.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating