dvojice znamení

Milujeme ich i nenávidíme. Nevieme si bez nich predstaviť život, inokedy sa im vyhýbame, ako sa len dá. Nie všetci chlapi nám totiž do života prinesú iba lásku a šťastie. A práve tieto typy mužov sú ako za trest. Akoby nám život chcel dať nimi lekciu.

Pri niektorých už stratíme nervy natoľko, že nám neostane ani kúsok energie. Aké typy mužov k nim patria, a prečo je lepšie od nich radšej utekať?

Mamičkin miláčik

Môžeš ho najviac milovať, no vždy, keď spomenie svoju matku, budeš musieť prevracať očami. Po rokoch už len jedným uchom dnu a druhým von, inak sa z neho zblázniš. Jeho mamička vie totiž všetko lepšie, a preto vám musí radiť úplne vo všetkom.

Bývanie s rodičmi
zdroj: Unsplash/leah hetteberg

Bude pre neho vždy tou, ktorá je na prvom mieste a až sa raz dostanete do konfliktu, môžeš hádať, na ktorú stranu sa on postaví.

Aj film Diabolská svokra môže byť realitou. Pokiaľ však chceš nájsť cestu, ako vychádzať so svokrou, ktorá ti doslova strpčuje život, máme pre teba tieto rady. Určite ju nemôžeš nechať prekračovať hranice.

https://www.instagram.com/p/ChXdZ5lKoy4/

Zabudnutý v čase

Tento typ chlapa sa ešte nezobudil zo sladkého sna o živote, v ktorom ho doma čaká žienka s teplou večerou, pomasíruje mu nohy, zatiaľ čo on bude pozerať futbal s vychladeným pivkom v ruke (ktoré si tiež nepriniesol on sám).

Domáce práce mu nič nehovoria a na nejaké prejavy lásky už zabudol. Užíva si pohodlný život v stereotype, zatiaľ čo teba to každý deň ubíja viac a viac.

Žena varí
zdroj: Unsplash/Jason Briscoe

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating