Ako môžeš vedieť, že tvoj vzťah napreduje príliš rýchlo? Dnes ti ukážem 3 znaky, vďaka ktorým to budeš vedieť. Niekedy je naozaj lepšie ísť na veci pomalšie, premyslenejšie a nechať si viac času na spoznávanie – samých seba, koníčkov, záľub, obľúbených jedál, názorov….

Tvoj partner nevie jasne definovať vašu budúcnosť

Ty už premýšľaš o tom, ako by ste sa spolu presťahovali do nového bytu. Fantazíruješ o tom, aké šaty budeš mať na svadbe. Dokonca si rozmýšľala, koľko detí by si chcela mať. Ale… akonáhle sa o téme budúcnosť začneš baviť s partnerom, nechce o tom ani počuť. Môže to znamenať, že s tebou neplánuje veľké veci a nie je s tebou emočne prepojený. Napríklad ak povie „neviem“ alebo „teraz ešte nie“, môže to naznačovať, že o tomto vzťahu s tebou má isté pochybnosti.

zdroj: unsplash.com

Tvoj partner robí veľké rozhodnutia a plány bez teba

Vždy je dôležité venovať pozornosť tomu, ako sa správa tvoj partner, nie tomu, čo hovorí. Samozrejme, do určitej miery je úplne normálne robiť rozhodnutia každý sám za seba. Avšak, ak ste vo vzťahu, očakáva sa, že veci, ktoré sa týkajú vzťahu a vás dvoch, budete preberať spolu. Predtým, ako si však urobíš svoj vlastný záver, sa ho opýtaj ako to skutočne je a prečo ti o rozhodnutiach nepovedal. Keď sa od neho nedočkáš odpovede, mala by si s ním spomaliť.

Nemáte rovnaký názor na to, kedy stretnete svojich rodičov

Stretnutie s rodinou je, samozrejme, veľkým problémom pre mnohých ľudí. Niektorí sa môžu cítiť dobre, ale niektorí nie. Môj bývalý priateľ mi raz narovinu povedal, že nepredstaví svoje dievča rodičom skôr, kým si nebude myslieť, že by sa s ňou raz oženil. Jasné, nemusí to tak byť u všetkých, ale je fajn sa nad tým aspoň zamyslieť. Ak cítiš, že tvoj partner sa nechce s tvojimi rodičmi stretnúť, nenúť ho a radšej vo vzťahu spomaľte.

 

Zdroj: elitedaily.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.