Každé ráno stojíš pred skriňou. Premýšľaš, čo z tej skrine vyhrabeš. A aj tak vždy vyslovíš iba jednu a tú istú vetu: „Nemám si čo obliecť.“ Konečne skončila zima. Práve teraz je ten správny čas pripraviť a oživiť si svoj šatník na jar. Aktualizuj jarné trendy. Chýbať ti bude už len jediné. Vykročiť do ulíc v tých správnych outfitoch. Buď aj ty správna fashionistka, ktorej nesmú chýbať TOP vychytávky tejto sezóny.

Umelecké diela na oblečení

„Menej je niekedy viac.“ Pre jar 2018 to ale neplatí. Zabudni na jednoduché decentné kúsky. Siahni po niečom odvážnejšom ako Katy Perry, ktorá zvolila Versace.

Dominantná biela

Biela farba bola vždy farbou elegancie. Tento rok je priam až nevyhnutná. V kombinácií s výraznou červenou a jednoduchou hnedou oživenou klobúkom tvorí tú správnu záverečnú bodku.

Odhalené ramená

Keď už konečne vyšlo slnko my ženy hneď začíname zhadzovať vrstvy oblečenia a nahrádzame ich odhalenými, výstrednými kúskami.

Maxi šaty

Krása mestského štýlu. Nič nie je jednoduchšie ako obliecť si výrazné maxi šaty v ešte výraznejšej farbe napríklad z kolekcie Emporio Armani.

Plast

Trend určený pre ľudí, ktorí sa neboja experimentovať a skúsiť niečo nové. Nemusíš len ako sivá miška byť ako ostatné. Teraz máš šancu vyniknúť aj ty. Zahoď látky a obleč si pre tentokrát plast.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.