Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Zaručene po tom všetky túžia. Milovanie, ktoré by bolo dlhé a neskončilo by sa v momente, keď sa muž uspokojí. Na tento problém však existuje riešenie. Pokiaľ aj ty túžiš po perfektnom milovaní, vyskúšaj s partnerom polohy, pri ktorých vydrží extrémne dlho.

Žena hore, muž dole

Alebo jednoducho povedané „cowgirl“. Ak chceš z milovania pôžitok, musíš byť jedine hore. Tak si dokážeš regulovať rýchlosť, ktorá ti bude príjemná. Pre oboch je to výhra, pretože zatiaľ čo sa tvoj partner nemusí namáhať a má na teba perfektný výhľad, zažiješ pomalý s*x, po ktorom už dlho túžiš.

Lyžičky

Keď so svojím priateľom spíš v noci v posteli, táto poloha ti je zrejme blízka. Čo tak sa v nej pomilovať? Vďaka tomu, že budete v tejto pozícii, tvoj partner na to bude musieť ísť pomaly. Kebyže tempo zrýchli, mohlo by sa stať, že by z teba vypadol a všetko by ste museli robiť od začiatku.

Tvárou k sebe

Táto poloha je trochu zložitejšia, ale čo by si pre pôžitok neurobila. Musíte ležať na posteli tvárou k sebe a mať pokrčené nohy. Následne ty zdvihneš jednu nohu, tvoj partner si dá nohu na tvoje stehno a ty zdvihnutú nohu položíš na jeho. Keď do teba partner vnikne, najprv bude mať pocit, že je v pasci, no rýchlo si zvykne. Podobne ako pri pozícii lyžičky, aj tu sa musí pohybovať pomaly,  pretože inak si to nemusíte užiť.

Žena na bruchu

Odzadu a na bruchu. Ideálna poloha, keď sa vám nič nechce, no chcete si užiť milovanie pred spaním. V tejto polohe chlap vydrží dlho, pretože si pre neho užšia, než keby si bola odzadu na štyroch. Taktiež má muž výhľad na tvoj zadok, chrbát a môže ťa ťahať za vlasy, čo mu dá pocit sily a kontroly. Všetky vieme, že oni to milujú.

Na stoličke

Taktiež nenáročná poloha, ktorá vám ušetrí veľa energie. Priateľ sedí na stoličke a ty si na neho sadneš chrbtom k nemu. Následne je len na tebe, aké rýchle tempo zvolíš, pretože si opäť hore. Tvoj chlap ťa môže držať za hrudník alebo bozkávať na chrbát či ruky.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.