Typy flirtovania
Pexels/Andrea Piacquadio

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Flirtovanie je umenie. Nedokáže to každý, preto je veľmi čarovné, keď sa nájdu dvaja ľudia, ktorí so sebou vedia flirtovať a užívať si to. Ak sa to však túžiš naučiť, v tomto článku nájdeš typy flirtovania. Takto môžeš chlapov zvádzať aj ty.

Hravý spôsob zvádzania

Prvý spôsob môžeš vidieť azda najčastejšie. Hravé flirtovanie v sebe neskrýva nič hlboké a je najmenej pravdepodobné, že s mužom, s ktorým týmto spôsobom flirtuješ, budeš chodiť. Odohráva sa väčšinou v bare pri drinkoch. Je to len prostriedok na to, aby si si zvýšila ego a dokázala si, že si príťažlivá a muži po tebe stále túžia.

Tradičné flirtovanie

Na druhej strane, tradičné flirtovanie v sebe nesie filozofiu, že prvý krok by mal urobiť muž. Pri tomto type by si mala byť pasívna a čakať na to, kedy ťa chlap osloví. Ak sa tak stane, môžeš s ním začať nevinne flirtovať. Používaj pri tom klasické veci, ako je žmurkanie, dotýkanie sa vlasov, nôh, očný kontakt a tak ďalej.

Pár pri strome
zdroj: Pexels/Jonathan Borba

Psychická príťažlivosť

Medzi typy flirtovania patrí aj psychická príťažlivosť. Zahŕňa komunikáciu o hlbokých témach, zaujímanie sa o muža, pýtanie sa otázok a vytváranie emočného puta. Keď sa do teba muž pri tomto flirtovaní zamiluje, máš s ním šancu na dlhodobý vzťah.

Šedá myška

Flirtovanie typu „šedá myška“ je o zdvorilosti. Nemala by si (alebo muž) robiť nič, čo je druhej strane nepríjemné. Mala by si sa sústrediť na seba, byť sama sebou, nepretvarovať sa a na zvádzanie chlapa odpovedať tajomne a slušne. Aj vďaka tomu ho môžeš začať zaujímať.

Muž a žena opierajú hlavy o seba
zdroj: Pexels/Ron Lach

Citlivé dievča

A medzi posledné typy flirtovania patrí určite aj hra na citlivé dievča. V minulom článku si sa dozvedela, že muži sú lovci, preto by si to pri flirtovaní mala využiť. Keď mu zahráš na city, môžeš si byť istá, že budeš pre neho „number one“ a bude ťa chcieť zachrániť. Pri tomto flirtovaní mu môžeš rozpovedať aj svoj srdcervúci príbeh, ktorý ho zaujme.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating