chodíš s narcistom

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Narcis je človek, ktorý má seba radšej ako ostatných ľudí. Je sebecký, často rozpráva iba o sebe a myslí si, že je najdôležitejší na tejto planéte. Vyhovieť mu je ťažké, lebo je všetko zle, nesprávne, nič nedokážeš a zbytočne ho zdržuješ. Bojíš sa, že s takým človekom chodíš? V tomto kvíze to môžeš odhaliť. Odpovedz na týchto 7 otázok a zisti pravdu o tom, s kým chodíš. Možno si uvedomíš, že je na čase prehodnotiť zmysel vašej lásky.

Akú by si vybral tvoj partner výhovorku na niečo?

Žena a muž sa bozkávajú Pexels/MART PRODUCTION

Máš s ním rozdielne názory alebo sa zhodujú vo všetkom?

Najhoršou vlastnosťou tvojho partnera je...

Porušuje tvoj priateľ pravidlá?

Rád sa tvoj priateľ vychvaľuje a často rozpráva o sebe?

Žena a muž v objatí Pexels/Dmitriy Ganin

Keď rozprávaš, tvoj priateľ...

Koľko pozornosti od teba potrebuje tvoj partner?

strach z lásky Pexels/Alena Darmel

Chodíš s mužom, ktorý je narcis? Odhaľ pravdu v našom kvíze
TVOJ PRIATEĽ JE NARCISTA
Bohužiaľ, tvoje odpovede ukázali, že tvoj priateľ je čistý narcista. Vo vzťahu vníma prioritne seba, nie teba. Pouvažuj nad tým, či je tvoja láska dosť silná na to, aby si to s ním vydržala. Ak nie, je na čase, aby ste sa rozlúčili. Bol by to toxický vzťah.
NAŠŤASTIE, PARTNER NARCISTA NIE JE
Skvelé, tvoje odpovede odhalili, že tvoj partner narcista nie je. Môžeš byť pokojná a naďalej vo vzťahu ostať. Muž ťa vníma ako prioritu, čo je dobré, lebo vďaka tomu napĺňa tvoje potreby a ty si šťastná. Pokiaľ zapracujete na komunikácii, môžete byť spolu dlhé roky, ktoré budú naplnené láskou.

Ak sa ti tento kvíz páčil, môžeš vyskúšať aj tento. V ňom odhalíš, aké 3 vlastnosti by mal mať tvoj budúci manžel. Hľadaj si takého, nie sebeckého narcisa, ktorý nevie nič iné, len rozprávať o sebe. Taký chlap by ťa rýchlo omrzel.

Ak chceš vedieť, či je tvoj partner sebecký, v našom staršom článku nájdeš 10 znakov, ktoré ho prezradia. Sleduj jeho správanie, ktoré dokáže odhaliť aj najmenšie známky bezohľadnosti.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieKvízy