Každý človek má svoj typ partnera, ktorý preferuje. Či už na základe výzoru alebo vlastností. Možno si si to všimla na svojich ex a možno na výbere svojich kamošiek, že niekedy je ich výber mužov výzorovo úplne odlišní, no spájajú ich určité vlastnosti. Všeobecne môžeme povedať, že ženy priťahujú buď „bad boys“ alebo ich opak, nenápadní dobráci.

Ako je to možné a čo ich na nich tak láka? 

Výber partnerov záleží od rôznych faktorov, o ktorých si možno ani netušila. Hovorí sa, napríklad, že si ženy vyberajú mužov podľa svojich otcov. Je teda vysoko pravdepodobné, že ak bol tvoj otec prísny typ muža, problémový manžel, či dokonca od rodiny odišiel, budeš si podvedome hľadať rovnaké typy.

Táto preferencia je v tebe tak zakorenená, že si myslíš, že taký muž do tvojho života jednoducho patrí. Alebo si myslíš, že ty by si ho dokázala zmeniť, napraviť. Spraviť z neho lepšieho človeka a nájsť medzi svojou minulosťou a budúcnosťou rovnováhu.

Že u teba to nemá súvis s otcom? Potom sa zamysli, či si tvoja povaha nevyžaduje niekoho, kto bude vo vzťahu ten dominantný, koho chceš počúvať, pretože ty nie si osoba, ktorá chce mať všetko vo vlastných rukách.

A čo keď ťa priťahujú tí dobrí chlapci, ktorí svoju charizmu okoliu neukazujú? Myslíš, že aj v tomto má tvoje podvedomie prsty? Samozrejme. Týchto mužov si väčšinou vyberajú ženy, ktorý majú akýsi mamičkovský syndróm. Chceš toho chudáčika chrániť pred svetom, chceš sa o neho starať a dopriať mu lásku, ktorú zrejme od iných nedostáva.

V tomto prípade si ty tá dominantná, ktorá nepripustí, aby mal posledné slovo jej partner.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.