Photo by Pablo Heimplatz on Unsplash.com

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Občas má život divný zmysel pre humor a prihrá nám rozchod vtedy, keď si myslíme, že sme najšťastnejšie. Drahá, nesmúť. Letná láska, rovnako ako leto, príde a odíde.

Rozchod, ktorý si zažila v lete neznamená koniec života. Dokonca neznamená ani koniec zábavy, ktorej si môžeš v lete užiť najviac.

Viem, že si zničená a nechce sa ti vstať z postele. Že to nechápeš a nevieš, čo si urobila zle. Nechceš si pripustiť, že to naozaj skončilo. Zrovna vtedy, keď si sa ty cítila, že je všetko tak, ako má byť. Tvoj život sa dával znovu dokopy. Školu si dávno vypustila z hlavy, našla si si brigádu, mala si úžasného priateľa a zdalo sa, že konečne žiješ.

View this post on Instagram

Sunsets with you

A post shared by Couple Goals (@couplegoals) on

Keď si povieš, že sa nič nemôže pokaziť, vtedy sa to zámerne pokazí. Akoby si si to privolala.

Chápem, že nie si nadšená ako to medzi vami skončilo, no musíš si uvedomiť, že tým, že ti skončil vzťah ti zázračne leto a ani život neskončí. Teplé počasie je stále tu a ty si ho musíš užívať. Rozumieš? Plnými dúškami, pretože potom nebudeš môcť spomínať.

Už si zažila rozchod – úspešne si sa z toho dostala, tak prečo by si sa nemala preniesť cez tento? Hlavne keď si si teraz uvedomila, že nebol ten pravý. Nevážil si ťa a nechal ťa samú. Všetko v tvojom svete sa teraz zmieta vo veľkom chaose, no nebude to tak navždy.

Leto slúži najmä na to, aby si si oddýchla, nazbierala čo najviac zážitkov a aby si mala pozitívnu myseľ. Pretože aj keď si veľmi rozrušená, stačí ti jeden pohľad do slnka a hneď je všetko lepšie. Pokojnejšie a jasnejšie.

A pravda je, že môžeš mať zlomené srdce, no napriek tomu si užívať všetky tieto krásy. Môžeš na chvíľu vypnúť a stratiť sa v hlučnom dave na festivale. Môžeš sa stratiť a nájsť sa v horách na turistike. Môžeš byť vyčerpaná a zregenerovať sa na pláži pri mori.

Cez leto môžeš toto všetko, len nemôžeš navždy smútiť.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating