Unsplash/Candice Picard

Muži nedávajú zamilovanosť najavo tak, ako ženy. Muži sú praktickejší, ženy romantickejšie. Muži ľahšie prejavia lásku skutkami a darčekmi, ženy slovami a intimitou. Viac, než polovica mužov je skôr tichších, utiahnutejších a rozpráva iba vtedy, keď má čo povedať (no poznáme aj výnimky, všakže).

Aby si v tom nemala zmätok, týchto 10 znakov ti prezradí, že je do teba muž zamilovaný až po uši. Odteraz už nebudeš musieť váhať, či sa mu páčiš alebo nie. Budeš to vedieť, pretože sa ti budú zdať všetky signály jasnejšie a zreteľnejšie.

 1. Keď sa snaží upútať tvoju pozornosť – pretože chce, aby si o ňom vedela a registrovala ho.
 2. Keď sa snaží vyzerať dobre a pýta sa na tvoj názor – keď mu záleží na tom, čo má oblečené, pretože sa ti chce zapáčiť. Názor druhých ho nezaujíma, len ten tvoj.
  zdroj: Photo by Vera Arsic from Pexels
 3. Keď je schopný ustúpiť – a robiť kompromisy. Vtedy vieš, že mu na tebe určite záleží. Muž nerobí ústupky bezdôvodne.
 4. Keď sa k tebe nakláňa a stále musí byť v tvojej blízkosti – reč tela ho prezradí. Ak sa nenápadne dotýka tvojho tela, upravuje si košeľu alebo kravatu, môžeš vedieť, že sa mu páčiš.
 5. Keď si prvá, ktorá vie hneď o všetkom, čo sa mu stane – ak je do teba muž zamilovaný, si pre neho prioritou. Musí ťa informovať o všetkom, čo sa mu deje v živote a čo zažil cez deň.
 6. Keď sa pred tebou nebojí byť zraniteľným – a ukáže svoje city. Muž to nerobí pred každým človek, preto si môžeš byť istá, že si pre neho cenná.
 7. Keď o tebe rozpráva pred ostatnými – a neustále ťa vychvaľuje. Ak je do teba zamilovaný, zaujímaš ho iba ty a tak myslí len na teba a často o tebe hovorí.
  zdroj: Photo by nensuria from Freepik
 8. Keď ti vyberá darček príliš precízne – týmto sa snaží, aby sa ti jeho darček najviac páčil a bola si potešená. Ak by do teba nebol zamilovaný, k narodeninám by ti kúpil hocičo, čo by mu napadlo.
 9. Keď sa správa roztržite – ak je v tvojej prítomnosti v strese, veľa rozpráva a padajú mu veci z rúk, je jasný. Zamiloval sa do teba.
 10. Keď sa mu zmení slovník a nepoužíva vulgarizmy – pretože chce byť pred tebou slušný a vie, že žena nemá rada, ak sa muž správa neslušne a používa expresívne výrazy.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating