Sebecký partner

Vzťah by mal byť o tom, že bude rovnocenný a obaja si budete rovní. Čo ale robiť v prípade, ak tvoj priateľ je sebecký a viac ho zaujíma jeho osoba? Na teba pritom neraz zabúda a spomenie si len vtedy, ak niečo potrebuje. Sebecký partner a život s ním určite nie je jednoduchý.

Ak chceš vedieť, či je tvoj partner sebecký, týchto 10 znakov ho prezradí. Sleduj jeho správanie, ktoré dokáže odhaliť aj najmenšie známky bezohľadnosti. Možno však tvoj partner nie je len sebecký, ale jeho správanie je priam toxické. V našom staršom článku nájdeš 5 vecí, ktoré robí len toxický chlap vo vzťahu.

Myslí si, že svet sa točí okolo neho

Vždy chce byť stredobodom pozornosti, chce, aby sa o ňom rozprávalo a aby ho všetci poznali. Môže vykazovať známky narcizmu. Myslí si o sebe, že je najlepší a veľmi ťažko znáša kritiku.

Očakáva od teba podporu

Chce, aby si stála po jeho boku a podporovala ho. Ale ak by si to isté chcela ty od neho, už by si sa nedočkala. Sebecký partner chce vo vzťahu iba dostávať, no nie je ochotný nič dať naspäť.

Chce rozhodovať aj za teba

O všetkom chce rozhodovať on sám, aby to bolo podľa jeho predstáv. Od maličkostí, čo si dáte na večeru, až po destináciu, kam pôjdete na dovolenku. Ak aj niečo povieš, pre neho to nemá veľkú váhu a urobí si to po svojom.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating