Terajší svet je plný hudby rôzneho druhu. V 21. storočí, je už neuveriteľne veľa spôsobov ako sa dostať k svojej obľúbenej pesničke napr. cez YouTube, prehliadače či rôzne aplikácie.  Počúvanie hudby je každodennou aktivitou nejedného z nás.  Rôznym štýlom hudby treba prísť ,,na chuť.“ Svet hudby je neustále otvorený.

 

Hudba je akýsi únik z reality.

Kedže, každý môže mať rozdielny štýl, vytvárame si rôzne play listy. Aj play list môže mnoho vypovedať o vašom vnútre. V ňom sa vyskytujú vaše najobľúbenejšie skladby, ktoré vám, buď spríjemňujú ťažké dni, alebo pomáhajú  sa ešte lepšie vcítiť do vašej pretrvávajúcej nálady.

 

Môžete ich vytvárať napríklad aj na YouTube čo je najjednoduchšia varianta, no vyžaduje pripojenie wifi či dáta. Sťahovať hudbu na androidoch môžete cez google play, ktorý je bezplatný a plne funkčný aj práve na skladanie playlistov. Na ios je to už trošku zložitejšie . Je tam aplikácia iTunes, ktorú máte dostupnú okamžite, lenže sa tam hudba kupuje, alebo si ju môžete predplatiť na mesiac za nie veľmi vysokú cenu. Ale ved na čo, keď to môžete mať bezplatne. Stačí si v AppStore stiahnuť aplikáciu documents, ktorá je samozrejme zadarmo a práve v nej si môžete bezplatne sťahovať hudbu z ulož.to. Keď už máte aj aplikáciu aj váš playlist môžete si vychutnávať hudbu .

zdroj: pinterest.com

 

Pri cestovaní v MHD  mám hudbu na sluchátkách, hlavne preto, že sa o ňu nechcem deliť s neznámymi ľuďmi, no je to aj neslušné. Hudbu si môžete púšťať naplno v pohodlí svojho domova, pre lepšie užívanie napríklad aj na repráku .

 

Podľa mňa v hudbe ide hlavne o jej podstatu. Mnoho piesní vo vás môže vyvolať spomienky či rôzne emócie a to je na nej čarovné . Tak užívajte života a hudby.

 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.