Možno si tento rok nemala šťastie na lásku, no život nám ponúka ďalší rok, ktorý môže byť lepší, než ten predtým.

O necelý mesiac sa začína tá fascinujúca časť roka, kedy sú všetci ľudia motivačne naladení na 120 %. Nie je to charakteristické pre žiadne iné obdobie v roku. Preto ani ty neváhaj a podnikni niečo nové, zábavné a fascinujúce. Čo ty vieš, možno popritom nájdeš svoju pravú lásku, ako tieto znamenia:

Lev

Žena, ktorá je narodená v tomto znamení je veľmi šarmantná. Flirtujúci muži sa okolo len striedajú každý týždeň a ona si môže vyberať. Napriek tomu, aké možnosti má otvorené, pravú lásku ešte nestretla. Všetko by sa však malo zmeniť budúci rok, kedy do jej života vstúpi niekto, kto ju dokonale opantá.

Miluje silných mužov, ktorí majú slabosť len pre ňu. Tento muž jej bude od samého začiatku sympatický a nedovolí, aby sa jej niečo stalo. Bude po jej boku, ako to robí aj osobný strážca.

Ryby

Táto žena je veľmi trpezlivá, pretože aj keď ešte nenašla pravú lásku, vôbec nie je smutná. Vie, že na dobré sa oplatí počkať. Čaká, no napriek tomu by sa rada usadila. V roku 2020 sa jej to možno podarí, pretože do jej života príde muž, z ktorého bude mať motýle v bruchu.

Celý život počúva od svojich kamarátok o tom pocite, tak ho konečne zacíti aj ona. Okamžite bude vedieť, že je to ten pravý, no na všetko pôjde pomaly.

Strelec

V tomto znamení sa rodia veľmi temperamentné ženy, ktoré sú stále v pohybe a nič ich nezastaví. No budúci rok do tejto ženy strelí Amorov šíp a spozná lásku svojho života.

Tento muž k nej bude úprimný a nikdy jej nič nezatají. Už na prvom stretnutí z neho bude sršať dobrá nálada a energia. Žena v znamení Strelec miluje vtipných mužov, chémia tu zafunguje hneď.

Váhy

Zdá sa, že nerozhodná žena v znamení Váh, konečne nájde rovnováhu v živote. Symbolický rok 2020 jej prinesie do života nečakané prekážky, no napriek tomu si ich roztriedi a urobí si z nich cestu k svojej láske.

Nebude to ľahké, no na druhú stranu si bude 100 % istá, že tento vzťah jej vydrží už nastálo. Bude to muž, ktorý aj keď nebude dokonalý, bude spĺňať všetko z jej zoznamu „čo musí mať perfektný priateľ“.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.