Varovné signály tela

Každá bunka v našom tele reaguje na všetky naše slová alebo myšlienky. Aj na tie pozitívne, ale obzvlášť na tie negatívne. Tvoje telo sa s tebou stále snaží rozprávať. Lenže nie vždy ho počúvaš. Keď niečo nie je v poriadku v tvojom vnútri, varovné signály tela to istia a môžeš sa na to 100 % spoľahnúť.  

Ktoré sú to, ako ich rozpoznať a čo ti tým tvoje telo chce povedať? 

Bolia ťa oči

Takým spôsobom ti tvoje telo dáva najavo, že sa odmietaš na niečo úprimne pozrieť – na svoj vzťah, na svoj život alebo na samu seba. Pravdepodobne samu seba klameš, že je všetko v poriadku a nechceš vidieť realitu takú, aká naozaj je.    

Migréna

Častokrát vzniká vtedy, keď je v tvojom živote situácia, cez ktorú sa nedokážeš preniesť, pretože ti niekto ublížil alebo si ublížila sama sebe.  Nabudúce, keď ťa začne bolieť hlava alebo sa dostaví migréna, odlož nachvíľku všetky povinnosti a spýtaj sa samej seba: je to naozaj tak? Sú situácie, kvôli ktorým sa cítim menejcenná, ponížená alebo neúplná? 

Ak áno, tak si to odpusť. Povedz si, že to tak vôbec nie je a ty vieš, akú máš hodnotu. Si výnimočná a s tebou je všetko v poriadku. Ak sú do týchto situácií zapletení ďalší ľudia, skús sa s nimi úprimne porozprávať.  

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane. 

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife