Pexels/Andrea Piacquadio

Čo si budeme klamať, v tridsiatke už nemáš telo tínedžerky. Len čo sa zobudíš, bolí ťa chrbát a ráno pri raňajkách ješ viac liekov než dôchodca.

My sme tu od toho, aby sme ti pomohli, preto v tomto článku nájdeš účinné masáže, ktoré dokážu pomôcť pri rôznych bolestiach. Stačí si len vybrať a pravidelne sa masírovať alebo sa dať pomasírovať priateľovi.

Masáž pri bolesti chrbta

V tomto videu sa naučíš 8 tipov, ako efektívne masírovať chrbát. Vďaka tomu bolesť zmizne a ak ich budeš praktizovať pravidelne, úplne sa jej vyhneš.

Masáž na úľavu od bolesti hlavy

Masáž na zmiernenie stresu? Rozhodne je to táto, ktorá ti pomôže aj pri bolesti hlavy. Daj si pozor, je návyková a ľahko pri nej zaspíš.

Masáž pri bolesti nôh

Celodenné chodenie (nielen) na vysokých podpätkoch vie byť vyčerpávajúce. Toto video ťa naučí, ako môžeš pomôcť tvojim boľavým nohám a členkom.

Domáca masáž očí

V tomto videu sa naučíš domácu masáž pri bolestivých očiach. Keď ju budeš praktizovať 2x denne, žiadne problémy ťa nebudú trápiť.

Masáž pri stuhnutom krku

Trápi ťa stuhnutý krk alebo tráviš veľa času pri počítači? Nauč sa masáž z tohto videa a tvoja bolesť krku pominie. Pre efektívny účinok si ju dopraj 2x do dňa.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife