Mala si už niekedy nutkanie pri spomienke na tvoju minulosť smiať sa? Alebo si sa chytila za hlavu so slovami Bože môj, ako som mohla byť taká „hlúpa“? Neboj sa, nie si sama! Snáď všetky dievčatá si prešli podobne vtipnými situáciami, nad ktorými dnes už len krútime hlavami. V ktorých z nich spoznávaš samú seba?

Statusy na Facebooku. Nech už si robila čokoľvek, všetci o tom museli vedieť. A taktiež aj o tom, ako sa cítiš. O zdieľaní pesničiek, motivačných citátov a textov v angličtine nehovoriac.
Trénovanie bozkávania. S rukou či najlepšou kamarátkou, to bolo jedno.
Každá mala svoj idol, na ktorý sa hrala hru Ja som ona.
Trhanie obočia bez potuchy toho, čo vlastne chceš vykúzliť. To je dôvod, prečo si ho teraz musíš dokresľovať.
Tvoje prvé vzťahy trvali asi 2 týždne. Aj tak si po „rozchode“ počúvala srdcervúce pesničky a plakala do vankúša pre stratenú lásku.

Pripila si sa z likéru, ktorý ste tajne v izbe s kamoškou popíjali. Doteraz sa cítiš pred rodičmi trápne, keď to spomenú.
Predstavovala si si, že sa staneš manželkou svojho obľúbeného speváka. Dodnes máš pre neho tajnú slabosť, veď ho máš rada, aj keď to už nahlas nemôžeš vysloviť.
A pamätáš si na prvé pokusy o holenie? Krv bola všade, a i keď boli nohy hladké, musela si ich pre škrabance aj tak zakrývať.
O svojej prvej láske si každému hovorila, že je to na celý život. Dokonca si sa bola schopná pre neho aj hádať s rodičmi. Dnes si už poriadne nevieš spomenúť, aké mal ten chalan vôbec priezvisko.
Pred zrkadlom si sa líčila s vecami svojej mami. Síce si vyzerala ako klaun, ale vtedy sa ti to zdalo byť hodné make-up artistky.
Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.