Instagram/realmikevogel/adam_demos

V živote potrebuješ dávku vzrušenia každý deň. Práve preto existujú príbehy, ktoré ti ju zabezpečia. Vďaka nim nemusíš byť smutná, že nemáš frajera, alebo že nevieš, čo máš v noci robiť. Máme pre teba tip – pozerať nasledujúce seriály. Vybrali sme pre teba 4 najlepšie, s ktorými by si mala začať.

Láska je láska

Starší seriál, ktorý sleduje a zobrazuje lásku medzi ženami. V našej krajine nie je veľmi populárny, no určite by si mu mala dať šancu. Pokiaľ ťa láka hlbšie preniknutie do tejto témy, je určený pre teba.

S*x/life

Čerstvý seriál, ktorý na Netflixe láme rekordy. Čudujeme sa, ak si ho ešte nevidela. Sleduje osud mladej matky, ktorá vychováva dve deti a má milujúceho manžela. Na prvý pohľad by sa zdalo, že je všetko dokonalé. Avšak, nevie sa zbaviť myšlienok na svoje „staré ja“, ktoré si vedelo užívať a zažívať noci plné vášne.

Začne si písať denník, do ktorého vloží všetky svoje hriešne myšlienky o Bradovi, jej expriateľovi. Čo sa však stane, keď texty objaví jej manžel?

Too hot too handle

Reality show, ktorú musíš cez toto leto vidieť. Zabavíš sa, vzrušíš sa, no aj sa veľa nasmeješ. Pár single ľudí uviazne v rezorte, ktorý je síce perfektný a ponúka veľa aktivít, no oni sa musia vzdať všetkého, čo by viedlo k fyzickému spojeniu a vášni. Ten, kto to dokáže, vyhrá závratnú sumu peňazí.

Aktuálne Netflix vysiela už druhú sériu.

Diabolská zvodnosť

Taktiež starší seriál, ktorý rozpráva príbeh o mileneckom páre, ktorý si chce žiť na vysokej nohe. Chcú sa mať dobre bez toho, aby museli veľa pracovať. Zoznámia sa s mladou Cecíliou, ktorá je naivná a hlavne veľmi bohatá. Pripravia si diabolský plán, ktorý sa však nezaobíde bez komplikácií.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife