Párik pri vode
Unsplash/itsmiki5

Škorpión

Určite už vieš, že muž v znamení Škorpióna je vášnivý. Bude ťa priťahovať od prvej chvíle, ktorú s ním stráviš. Avšak, dávaj si pozor na to, ako sa pri ňom správaš. Vie uvažovať o dva kroky dopredu, preto ťa dostane presne tam, kam chce.

Je vynaliezavý a perfektne ovláda vlastnosť „hovorím to, čo chceš počuť“. Vzťah s ním nebude zdravý, pretože aj tak budeš robiť všetko podľa neho, nie naopak.

muži sú považovaní za gentlemanov
zdroj: Pexels/W R

Ryby

Citlivý muž v znamení Ryby má rozvinuté zmysly, a tak vie, ako sa môžeš v rôznych situáciách cítiť. Je to dobrý muž, no len na prvý pohľad a len navonok. Vo vnútri sa trápi a nevie si vyliečiť svoje traumy z detstva.

Tak sa môže stať, že ťa bude nútiť robiť nesprávne veci len preto, aby sa cítil lepšie a možno aj preto, aby mal veci pod kontrolou. Keď s ním budeš vo vzťahu, bude ťa to psychicky vyčerpávať.

Čoho sa muži boja
zdroj: Unsplash/Štefan Štefančík

Vodnár

Tento človek nevidí nič – len seba. Je sebecký a ostatných nevníma. Byť s ním vo vzťahu je to najhoršie, čo sa ti môže stať, pretože zo seba urobíš len slúžku. Nebude ťa vnímať ako prioritu, pretože pre neho budú prednejšie iné veci. Teba bude mať len na uspokojenie svojich potrieb a na to, aby si platila účty. Nič viac ti nedá.

Ale ani ženy nie sú sväté. Napríklad tie, ktoré sa narodili v týchto 4 znameniach sa dokážu bez výčitiek vyspať aj s frajerom svojej kamarátky. Prečítať si o tom môžeš TU.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy