Myslí to vážne

Už po prvom stretnutí si podľa partnerského horoskopu zistila, že sa k sebe hodíte. Je to určite skvelé, ale čo ak nemá záujem o dlhodobý vzťah? Myslí to vážne, si si istá?  Keďže hneď na rovinu ti to asi nepovie (ale môžeš sa skúsiť opýtať), môžeš to zistiť pomocou tohto horoskopu.   

Každá skupina znamení to má totižto inak.

Zemské znamenia

Muži v znamení Býk, Panna a Kozorožec v tom majú celkom jasno. Akonáhle stretnú ženu podľa svojho gusta, tak ju už tak ľahko neopustia. Môžeš fakt zabudnúť na to, že sa ich len tak ľahko zbavíš. Vzťah je pre nich niečo oveľa viac ako len flirt a stretnutie na jednu noc. Musíš však s nimi držať spolu vo veľa veciach.

Muži týchto znamení sú veľmi tvrdohlaví a málo prejavujú emócie, ale keď im dáš najavo, že ich budeš milovať aj vtedy, keď sú takí komplikovaní, spravia pre teba čokoľvek. Áno, aj o ruku ťa požiadajú, pravdaže. Pre nich je to vo vzťahu samozrejmosť.  

Tieto 3 ženské znamenia majú najväčšiu trpezlivosť na svete. Si medzi nimi aj ty? Ak hej, tak to s mužmi zemských znamení naozaj zvládneš.

Vodné znamenia

Títo muži v znamení Rak, Škorpión a Ryby urobia pre svoju partnerku všetko. Či ste spolu mesiac, polroka, dva roky alebo ste už tri roky manželia, stále sa budú snažiť urobiť pre teba všetko, čo potrebuješ. Pokiaľ im budeš za to stáť a budú skutočne zamilovaní, pravdaže. Inak vedia byť pekne hnusní a využiť ťa len na jednu noc.

Na to, aby sa realitou stal ten prvý prípad, treba sa od nich občas vo vzťahu vzdialiť. Mať svoje záujmy, kamarátov, koníčky. Vtedy si uvedomia, že im nepatríš celá a budú ťa chcieť ešte viac.    

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy